Kinga Duda zakochana! Prezydent pochwalił się chłopakiem córki

Kinga Duda ma chłopaka?

Kinga Duda ma chłopaka?

Andrzej Duda odpowiadał na pytania internautów na Facebooku. Zdradził, że Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej wybranek?

Andrzej Duda jest Prezydentem RP już prawie 5 lat. Jego kadencja powoli zbliża się do końca. Niedługo miały dobyć się wybory prezydenckie, które być może zostaną zakłócone przez szalejącą pandemię, a w walce o fotel będzie rywalizować m.in. z Szymonem Hołownią, który oficjalnie potwierdził, że będzie ubiegać się o to stanowisko, Robertem Biedroniem czy Małgorzatą Kidawa-Błońską. Z tego powodu też zwiększył swoją aktywność, między innymi w sieci.

W rozmowie z internautami na Facebooku odpowiedział na bardziej lub mniej oficjalne pytania. Zdradził tam między innymi, że jego córka, Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana.

Andrzej Duda o chłopaku Kingi Dudy

Kinga Duda jest piękną i inteligentną dziewczyną. Już robi spektakularną karierę prawniczą, a o jej sukcesach rozpisuje się praca i doceniają ją znani prawnicy.

Przez trzy miesiące pracowała w bardzo znanej i cenionej kancelarii Maruta Wachta, gdzie wykonywała zawód młodszego prawnika. Zbierała doświadczenie zawodowe, jeszcze w trakcie studiów. Postanowiła jednak pójść dalej i będzie pracować w jednej z londyńskich kancelarii prawniczych.

Kinga Duda

Kinga Duda

Niewiele jednak wiadomo o jej życiu prywatnym. Czy ma chłopaka? Jest zakochana? Zaręczona? Teraz już wiemy. Zdradził to jej ojciec, Andrzej Duda. W rozmowie z internautami, na pytanie jednego z nich, czy córka prezydenta ma chłopaka i czy ma u niej szansę, dostał jednoznaczną odpowiedź.

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować – odpowiedział rozbawiony prezydent.

Mamy więc odpowiedź. Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana. Nie wiadomo jednak, kto skradł jej serce.

Zobacz także: Agata Duda w różowej marynarce na spotkaniu. W pewnym momencie przebrała się w… Będziecie w szoku!


Kinga Duda w nowej fryzurze! To zapowiedź wielkich zmian w życiu córki prezydenta

Kinga Duda w nowej fryzurze! To zapowiedź wielkich zmian w życiu córki prezydenta

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×