Szukaj

To tutaj mieszka Kinga Duda. Zdjęcia wnętrz robią wrażenie. Ale luksusy!

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda wróciła na stałe do Polski. Gdzie zamieszkała? Córka prezydenta podjęła osobistą decyzję, do której szczegółów udało się dotrzeć dziennikarzom.

Kinga Duda przez kilka miesięcy mieszkała w Londynie, gdzie odbywała staż w jeden z prestiżowych kancelarii prawnych. Tuż przed końcem kampanii przed wyborami prezydenckimi wróciła do Polski i wsparła ojca na ostatniej prostej drugiej tury. Kinga szybko odnalazła się w nowej sytuacji. Kilka tygodni po zwycięstwie Andrzeja Dudy została społecznym doradcą prezydenta za co nie pobiera wynagrodzenia.

Duda znalazła jednak sposób, który umożliwi jej zarabianie gotówki. Newsweek podawał niedawno, że Kinga dostała drugą pracę. Zatrudniono ją w kancelarii prawniczej Maruta Wachta, w której spełniała się zawodowo tuż przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii. O szczegółach piszemy tutaj.

Gdzie mieszka Kinga Duda? Córka prezydenta podjęła decyzję

Zanim Andrzej Duda wygrał wybory, wraz z żoną i córką mieszkali w Krakowie. Gdy w 2015 roku mężczyzna został wybrany na głowę państwa, z Agatą przeprowadzili się do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Kinga została w ich poprzednim mieszkaniu, z którego przeniosła się do Londynu.

Wirtualna Polska donosi, że córka Andrzeja Dudy ma za sobą kolejną przeprowadzkę. Od niedawna mieszka wraz z rodzicami na Krakowskim Przedmieściu. Osoba z otoczenia rodziny prezydenta ujawnia, że chociaż pięć lat temu odmówiła mieszkania w stolicy, teraz zmieniła zdanie:

To była jej indywidualna decyzja. Nie trzeba było tym razem ją namawiać. W 2015 roku, po pierwszych zwycięskich wyborach, odmówiła. Ale wtedy jeszcze studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Teraz doradza prezydentowi i pracuje w warszawskiej kancelarii prawnej. Zamieniła życie w Krakowie na życie w Warszawie — mówi informator portalu.

Portal podaje, że dzięki tej decyzji Kinga Duda będzie miała dostęp do całej infrastruktury pałacu, posiłków, a także będzie pod ochroną Służby Ochrony Państwa, która pilnuje budynków na Krakowskim Przedmieściu przez całą dobę. Na dodatek będzie mogła uczestniczyć w wydarzeniach, które będą organizowane w Pałacu.

Myślicie, że to dobra decyzja?


Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Pałac Prezydencki, wnętrza. Fot. prezydent.pl

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×