Szukaj

Kim Kardashian rozwodzi się z Kanye, a nowy post tylko to potwierdza. Sprytnie rozwiała wszelkie wątpliwości

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą — donoszą zagraniczne tabloidy. Na Instagramie celebrytki pojawił się post, który może potwierdzać te spekulacje.

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku w historycznym miejscu – Forte di Belvedere, XVI-wiecznej fortecy na szczycie wzgórza w pobliżu rzeki Arno we Florencji we Włoszech. Panna młoda składała przysięgę w pięknej sukni, która skradła uwagę tabloidów na całym świecie.

Małżonkowie doczekali się czworo dzieci. Ich najmłodszy syn, Psalm West, przyszedł na świat 9 maja 2019 roku. Urodziła go wynajęta surogatka. Przez pierwszy tydzień dumni rodzice strzegli wizerunku chłopca. Gdy opublikowali jego pierwsze zdjęcie, Internauci oszaleli.

Kim Kardashian potwierdziła rozwód z Kanye Westem

Chociaż wydawałoby się, że Kim i Kanye stworzyli dobrze dobrany duet, wygląda na to, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Zagraniczne tabloidy donoszą, że partnerzy szykują się do rozwodu. Celebrytka wynajęła już prawniczkę, która specjalizuje się w rozstaniach gwiazd, Laurę Wasser. To ona reprezentowała takie osobistości jak m.in. Christina Aguilera, Hilary Duff czy Angelina Jolie.

Jak donosi People, odkąd Kardashianka poinformowała bliskich o swojej decyzji, ci bardzo ją wspierają:

Kris Jenner i siostry Kim są tak pomocne, jak to tylko możliwe. Widziały, jak Kim walczyła przez ostatni rok i ostatecznie po prostu chcą, aby zarówno ona, jak i Kanye byli szczęśliwi, jakkolwiek to będzie wyglądać – mówi bliski znajomy rodziny.

Podobno Kanye już pogodził się z decyzją żony. Wie, że rozwód jest nieunikniony. Osoba z otoczenia pary mówi, że ich związek od dawna jest fikcją:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówi informator magazynu E!.

Dowodem na to, że rozstanie Kim i Kanye jest już tylko kwestią formalną, może być post, który właśnie pojawił się na Instagramie celebrytki. Ma na sobie ubrania swojej nowej marki, które eksponują jej płaski brzuch. Tym razem to jednak nie szczupła figura, a dłoń gwiazdy przyciąga uwagę. Na palcu na próżno szukać obrączki, z którą jeszcze niedawno Kardashianka się nie rozstawała.

Fani w komentarzach dopytują, czy brak symbolu miłości oznacza, że plotki o rozwodzie są prawdziwe. Gwiazda na ten moment nie zabrała publicznie głosu.


Kim Kardashian nie nosi ślubnej obrączki

Kim Kardashian nie nosi ślubnej obrączki

Kim Kardashian nie nosi ślubnej obrączki

Kim Kardashian nie nosi ślubnej obrączki

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Kim Kardashian i Kanye West świętują 5. rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×