Szukaj

Kim Kardashian zdradza datę premiery ostatniej serii „Z kamerą u Kardashianów”. Przy okazji powstał nowy mem z Kim. Już jest hitem internetu!

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian postanowiła zrobić fanom prawdziwą niespodziankę. Celebrytka zdradziła datę emisji ostatniej serii Z kamerą u Kardashianów. Kiedy pojawi się na ekranie?

Kim Kardashian wielką sławę zyskała dzięki udziałowi w reality show Z kamerą u Kardashianów. Przez 14 lat znana amerykańska rodzina wpuszczała do domu kamery, by te podglądały, jak wygląda ich codzienne życie. Pierwszy sezon zaczęto emitować w 2007 roku. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej w internecie znalazły się taśmy z filmem dla dorosłych, które Kim nagrała ze swoim ówczesnym chłopakiem.

Przez kolejne lata rodzina  zbudowała wokół swojego nazwiska prawdziwą potęgę, a także markę, która jest rozchwytywana na całym świecie. Celebryci  przed widzami nie mieli zbyt wielu tajemnic. Pokazywali nie tylko szczęśliwe chwile i cukierkowe życie, ale także swoje wzloty i upadki. Nie brakowało rozwodów, rozstań oraz narodzin kolejnych członków znanego rodu.

We wrześniu Kim poinformowała, że reality show z ich udziałem dobiega końca. Dla fanów na całym świecie jest to prawdziwy cios. Szczególnie że przed telewizorami regularnie gromadzili się widzowie, którzy z wypiekami na twarzy czekali na kolejne perypetie ich ulubionej rodziny.

 Z Kamerą u Kardashianów: kiedy emisja ostatniej serii?

Profil Kim Kardashian na Instagramie obserwuje bagatela 202 miliony fanów, a ta liczba stale rośnie. Nikt z nich kilka miesięcy temu nie spodziewał się informacji, która pojawiła się w social mediach gwiazdy:

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z formatem „Z kamerą u Kardashianów”. Po 14 latach, 20 sezonach i setkach odcinków jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten czas i towarzyszyli nam w dobrych oraz złych chwilach, szczęściu, rozpaczy. Na oczach widzów zawieraliśmy związki i pojawiały się nasze dzieci. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i będziemy wspominać niezliczonych ludzi, których spotkaliśmy po drodze.

Przed nami ostatni już 20 sezon przygód Kardashianów. Fani na całym świecie z wielką niecierpliwością oczekują emisji pierwszego odcinka. Kim postanowiła zrobić im wielką niespodziankę i w końcu ogłosić datę premiery. Pokazała też zwiastun, w którym możemy zobaczyć najlepsze sceny oraz wiele łez. Kim ujęła to w zabawny sposób.

Nie zostawiłbym was bez naprawdę brzydkich, płaczących twarzy w naszym ostatnim dwudziestym sezonie „Z Kamerą u Kardashianów”, który będzie miał premierę 18 marca w telewizji E!

Znana z ogromnego poczucia humoru gwiazda udostępniła także kilka memów z udziałem jej płaczącej twarzy, które już krążą po sieci. Fani sławnej rodziny zacierają ręce, by zobaczyć, co wydarzy się w ostatnim sezonie. W ciągu ostatnich tygodni nie brakowało bowiem kontrowersji wokół małżeństwa celebrytki i Kanyego Westa. Kim podobno już szykuje pozew rozwodowy pod skrzydłami najlepszej prawniczki w Hollywood.


Kim Kardashian - memy

Kim Kardashian - memy

Kim Kardashian nowy mem
Kim Kardashian - memy

Kim Kardashian - memy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×