Joanna Krupa pokazała ojca. Na cudnym zdjęciu Asha tuli się do dziadka. Nie możemy oderwać wzroku

Joanna Krupa pokazała ojca

Joanna Krupa pokazała ojca

Joanna Krupa nieczęsto pokazuje swojego tatę. Tym razem jednak na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie Stevena Krupy z Ashą. Kim jest ojciec gwiazdy?

Joanna Krupa jest popularną modelką i prowadzącą Top Model w Polsce. Odkąd została mamą Ashy, nie ukrywa, że jest najszczęśliwsza na świecie. Publikuje mnóstwo zdjęć z życia prywatnego, zapraszając internautów do swojego życia. Tym razem gwiazda pokazała swojego ojca, do którego przytula się jej córeczka. Kim jest Steven Krupa?

Joanna Krupa pokazała tatę. Kim jest Steven Krupa?

Joannę Krupę i jej siostrę Martę wychowywała przede wszystkim mama, pani Jolanta. Rodzice modelki rozstali się po 27 latach małżeństwa.

Nie byliśmy tymi osobami, które mogą razem spędzić życie. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie. […] Byliśmy ze sobą bardzo długo. Kiedy dziewczyny były już bardzo dorosłe, w 2007 roku podjęliśmy decyzję, że nie musimy już być razem dla dzieci. Jesteśmy w przyjaźni, nie ma żadnych problemów i możemy na siebie liczyć – wyznała pani Jolanta.

Joanna cały czas utrzymuje kontakt z ojcem, ale ze względu na odległość, jaka ich dzieli, jest on ograniczony.

Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką – mówiła Krupa w rozmowie z Vivą!

Tata Joanny Krupy, Steven Krupa jest polskim inżynierem, dzięki któremu rodzina wyjechała do USA. Rozwód rodziców modelki miał miejsce w 2007 roku, jednak już wiele lat wcześniej nie żyli ze sobą jak mąż i żona. Byli małżonkowie mają dobre relacje i mogą na siebie liczyć.

W piątek na Instagramie Joanny pojawiło się zdjęcie przytulonej do dziadka Ashy, które Krupa podpisała:

Kocham dziadziusia.

Najwyraźniej Steven Krupa zdecydował się odwiedzić wnuczkę. Pięknym obrazkiem nie mogła nie podzielić się bardzo aktywna w social mediach modelka. To bardzo rzadka okazja, żeby zobaczyć jej tatę, a słodki obrazek jest rozczulający.

 


Steven Krupa i Asha

Steven Krupa i Asha

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×