Alicja Bachleda-Curuś obejrzała koncert TVP i odkryła NOWĄ gwiazdę stacji. Wielu mogło przeoczyć jej popis na wizji. Mistrz drugiego planu

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś odkryła nową gwiazdę Telewizji Polskiej. Tak się zachwyciła jej pracą, że pokazała wszystko w social mediach.

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Łączy karierę z macierzyństwem. Wychowuje Henry’ego, którego ojcem jest Colin Farrell. Chociaż nie są razem od 2011 roku, dzielą się opieką nad dzieckiem. Starają się utrzymywać przyjacielskie relacje. Gwiazda w rozmowie z portalem Anny Lewandowskiej ujawniła, że hollywoodzki gwiazdor cały czas jest obecny w życiu swojego dziecka.

Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie.

Wiadomo, że obecnie Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Są już po zaręczynach, które aktorka potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post. Przed naszymi kamerami pochwaliła się też przepięknym pierścionkiem, który można zobaczyć tutaj.

W czasie świąt na profilu instagramowym aktorka pokazała fanom, jak wygląda jej choinka, a także podzieliła się atmosferą, jaka panuje w jej domu. W relacji Alicji możemy też podziwiać jej odkrycie – nową gwiazdę telewizji.

Alicja Bachleda-Curuś odkryła nową gwiazdę telewizji. Kim jest Katarzyna Głozak?

W czasie świąt Alicja Bachleda-Curuś odpoczywała, oglądając transmisją kolędowania z TVP. Zachwyciła się nie tylko wykonaniem pieśni, ale także tłumaczką języka migowego, która z pełną ekspresją, radością i energią wykonywała swoją pracę. Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała podzielić się na Instagramie swoim odkryciem. Kim jest niesamowita kobieta z relacji Alicji?

Katarzyna Głozak od dawna współpracuje z Telewizją Polską. Przede wszystkim jednak można ją zobaczyć na ekranie w produkcjach dla dorosłych widzów, np. programach informacyjnych. Na co dzień tłumaczka języka migowego pracuje w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Głuchych w Warszawie, gdzie uczy języka angielskiego. Prowadzi też swoje biuro tłumaczeń w Warszawie.

Głozak jest znajomą znanej wszystkim z Tańca z gwiazdami Iwony Cichosz.

 

Tłumaczka i jej koleżanka po fachu, Małgorzata Limanówka, robią furorę, migając podczas wydarzeń w TVP. Internauci, komplementując ich ciężką pracę włożoną w przełożenie emocji dla ludzi niesłyszących, piszą o kompletnie nowym poziomie umiejętności.

Nic dziwnego, że Alicja Bachleda-Curuś zauważyła Katarzynę Głozach podczas kolędowania.


Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Katarzyna Głozak zachwyciła Alicję Bachledę-Curuś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×