Zamieszanie z powrotem Piotra Kraśko na wizję. Tabloid dotarł do szczegółów. Padła konkretna data, ale nie na to liczyli fani

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Kiedy Piotr Kraśko wróci do pracy w TVN? Do kiedy ma ważne zwolnienie lekarskie? Czy jest uwzględniony w grafiku na listopad? Fakt dotarł do szczegółów.

Wkrótce minie rok, od kiedy nad Piotrem Kraśko zaczęły zbierać się czarne chmury. W grudniu do mediów przedostała się informacja o łamaniu prawa przez dziennikarza. Jeden z najbardziej lubianych prezenterów w kraju przez 6 lat jeździł bez prawa jazdy. Za swój wybryk mężczyzna przeprosił w oświadczeniu na Instagramie. Na tym jednak jego problemy się nie zakończyły.

Kilka tygodni później TVP Info przekazała do wiadomości publicznej, że Kraśko w latach 2012-2017 nie składał PIT-ów i nie rozliczał się prawidłowo z urzędem skarbowym. W efekcie były gospodarz Dzień Dobry TVN został odsunięty od pracy na wizji, udając się na zwolnienie lekarskie.

We wrześniu na tapet wróciła sprawa jego jazdy bez ważnych dokumentów. Sąd Rejonowy w Ostrołęce za prowadzenie samochodu bez uprawnień skazał Kraśkę na 100 tysięcy złotych kary.

To nigdy nie powinno się było wydarzyć. Było nieodpowiedzialne i karygodne. Raz jeszcze bardzo, bardzo za to przepraszam – skomentował wyrok.

Kiedy Piotr Kraśko wróci do pracy w TVN?

Fakt donosi, że wolne dziennikarza dobiega końca. Padła nawet konkretna data. Jego zwolnienie lekarskie jest ważne do 4 listopada. Tabloid ustalił, że prowadzący Fakty TVN jest już gotowy do powrotu na antenę. Problem jednak w tym, że nie jest uwzględniony w grafikach zespołu serwisu informacyjnego.

Piotr czuje się lepiej i jest w dobrej kondycji. Powoli szykuje się do pracy i na razie nie zakłada, że przedłuży zwolnienie – mówi osoba związana z Kraśką.

W trakcie czasu rekonwalescencji Piotr zawitał do studia Dzień Dobry TVN, gdzie publicznie przeprosił wszystkich widzów za swoje zachowanie. Opowiedział przy tym o walce z depresją. Zdecydował się na leki antydepresyjne i terapię:

To było dla mnie naprawdę szokujące, byłem na wojnach, huraganach, trzęsieniach ziemi. (…) A tu nagle dopada cię taki lęk, który jest jak głaz, który cię gniecie. Nie wiesz, o co chodzi, nie rozumiesz tej sytuacji. Przez 2 miesiące rozmawiałem z 6 osobami. Nie byłem w stanie wyjść z domu. Nie widziałem sensu życia w ogóle. Nie widziałem sensu swojego istnienia – wyjaśnił.

Fakt informuje, że na czas powrotu do formy prezenter wyprowadził się z Warszawy do Gałkowa na Mazurach, gdzie swoją posiadłość ma jego żona Karolina.


Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko - Gałkowo Masters 2022

Piotr Kraśko - Gałkowo Masters 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×