Teściowa Kasi Tusk o pobycie wnuczki w szpitalu. Sytuacja była bardzo trudna. „To sprawa życia i śmierci”.

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk od kilku dni przebywa z córeczką w szpitalu. Dziewczynka wcześniej przeszła zakażenie koronawirusem. Teściowa blogerki zdradza, kiedy wyjdą ze szpitala.

Kasia Tusk stała się popularna przede wszystkim dzięki karierze politycznej ojca. Sama również zapracowała na zainteresowanie fanów. Od wielu lat prowadzi bloga, na którym pokazuje modowe, kosmetyczne i wnętrzarskie inspiracje. Córka byłego premiera zgromadziła wokół się sporą liczbę internautów, którzy chętnie podglądają nowe wpisy.

Od kilku już lat działalność w sieci łączy z bardzo udanym życiem prywatnym. Wyszła za mąż za Stanisława Cudnego, a młodzi małżonkowie doczekali się już dwóch córeczek. Starsza z nich to trzyletnia Liliana. Młodsza z dziewczynek ma już 5 miesięcy, ale jej mama jeszcze nie ujawniła imienia, jakie wybrała dla drugiej pociechy. Ostatnio blogerka wiele przeszła. Media obiegła informacja o tym, że razem z drugim dzieckiem trafiła do szpitala. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie, a krok dzielił ją od tragedii.

Kiedy Kasia Tusk wyjdzie ze szpitala? Teściowa zdradza szczegóły

Kasia po tym, jak kolorowa prasa poinformowała, że przebywa z córką w szpitalu, zdecydowała się dodać w sieci wpis, w którym wyjaśniła, co się wydarzyło. Jej słowa miały być przestrogą dla innych rodziców. Dziewczynka po przechorowaniu koronawirusa złapała kolejną bardzo groźną infekcję. Chociaż lekarze uspokajali zaniepokojoną mamę, to postanowiła ona zaufać swojej intuicji, która jej nie zawiodła.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę- napisała.

Stan córeczki Kasi zdaje się być już stabilny. Teściowa blogerki postanowiła porozmawiać z tabloidem i uspokoić nieco zaniepokojonych obserwatorów jej synowej. Pod koniec tego tygodnia mama i córka mają opuścić szpital.

Pod koniec tygodnia powinien być wypis ze szpitala. To powinno wszystkim przypomnieć, że szczepienia, to kwestia życia i śmierci- powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Anna Lutomska-Cudny przy okazji wywiadu dla dziennika zaapelowała także o to, by się szczepić, ponieważ wiele osób nadal nie chce przyjąć zastrzyku.

Mam nadzieję, że jeśli będziemy się szczepić, to już niedługo pożegnamy się z tą zarazą. Apeluję, by wszyscy się szczepili, bo to kwestia życia i śmierci – powiedziała tabloidowi.

Wiadomość o tym, że Kasia i jej pociecha wychodzą ze szpitala na pewno uspokoi fanów blogerki. Tusk, będąc w placówce, pisała także o tęsknocie za starszą córką. Wiadomo jednak, że w tym czasie jest pod opieką troskliwej babci.


Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk pokazała młodszą córkę

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Kasia Tusk z rodziną w Paryżu

Komentarze

 • Pielęgniarka pisze:

  BZDURY, gdy jest zagrożone życie to okolica łóżka jak i samo łóżko małego pacjenta wygląda inaczej.TYLKO … MOŻE W TO UWIERZYĆ!

 • Una pisze:

  w jakim celu teściowa zabrała głos ??????????????????

  • Gość pisze:

   Ponieważ sprawa dotyczy wnuczki tej Pani

  • niech rozum zacznie pracować pisze:

   Haaaa, a co z dziećmi któe umieraja każdego dnia w szpitalach , na różne choroby , na raki ?????????? Ich matki nie maja czasu blogować i oświadczać całemu światu, że dziecko chore , umierająca , ze kasy brak na leczenie bo nie wystarcza do pierwszego ….Bez kpin!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×