Szukaj

„Kevin sam w domu” wraca! Powstaje nowa wersja kultowej komedii! Znamy pierwsze szczegóły

Kavin sam w domu nowa wersja

Kevin sam w domu nowa wersja

Disney odświeży legendarny film Kevin sam w domu. Nowa wersja świątecznego hitu trafi do internetu jeszcze w tym roku. Co wiadomo na ten moment?

Kevin sam w domu, dla wielu Polaków, stał się nieodłączną częścią świąt Bożego Narodzenia. Stacje telewizyjne zabijają się o prawa do emisji filmu, którzy przed telewizory przyciąga milionową publiczność. Tradycją już jest, że przygody czupurnego chłopca, samotnie stojącego na straży wielkiego domu, wygrywają w rankingach oglądalności. Tylko w zeszłym roku aż 4,51 mln widzów obejrzało ten film w telewizji. Amerykańska produkcja z 1990 roku cieszy się podobną popularnością w wielu krajach świata. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na reboot kultowego filmu.

Zobacz: HIT na święta: “Kevin sam w domu” po 26 latach doczekał się nowych scen! Macaulay Culkin znowu zagrał McCallistera! [WIDEO]

Na razie nie wiadomo, czy Kevin sam w domu powróci jako film czy serial. Wiadomo jednak, że wyzwania nakręcenia nowej wersji przygód Kevina McCallistera podjął się Disney, który udostępni produkcję na swojej, konkurencyjnej dla Netflixa, platformie streamingowej Disney+. Premiera zaplanowana jest na koniec listopada 2019.

Bob Iger, szef Disneya, zdradził, że Komedia ma być dostosowana do „nowego pokolenia”. Na razie nie wiadomo, czy w filmie pojawi się Macaulay Culkin, który wcielał się w główną postać w oryginale.

Zobacz: Tego na pewno nie wiedzieliście o filmie “Kevin sam w domu”! Zaskakujące fakty o świątecznym hicie!

Zobacz: Słynny “Kevin” w dzieciństwie przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami


Kevin sam w domu - 24 grudnia - Polsat 20:00

Kevin sam w domu - 24 grudnia - Polsat 20:00

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×