Kayah zapowiedziała wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan i oniemiała. Takich komentarzy zapewne się nie spodziewały

Kayah i Barbara Kurdej-Szatan

Kayah i Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan będzie gościem Kayah w najnowszej audycji. Niestety nie wszyscy fani podzielają entuzjazm towarzyszący tej rozmowie. Jakie komentarze pojawiły się w sieci. 

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie przechodzi ciężkie chwile. Gwiazda zdecydowała się w dobitny sposób ocenić pracę Straży Granicznej, a swój wpis zamieściła na Instagramie. Chociaż szybko go edytowała i usunęła znajdujące się w nim wulgaryzmy i przeprosiła funkcjonariuszy, to i tak nie uniknęła przykrych konsekwencji. W odpowiedzi na oburzenie wielu fanów i medialną burzę, jaką wywołały jej słowa, Jacek Kurski wydał oświadczenie o zwolnieniu aktorki z M jak Miłość. Również sieć Play, której twarzą jest od wielu lat, stanowczo odcięła się od stosowanego przez aktorkę języka. Sprawą zajęła się nawet prokuratura.

Gwiazda na jakiś czas postanowiła usunąć się w cień i nie publikowała nic na Instagramie, a także nie komentowała feralnego wpisu. Dopiero w rozmowie z Magdą Mołek opowiedziała, co działo się z nią w tym trudnym czasie.

Kayah przeprowadzi wywiad z Barbarą Kurdej-Szatan

Barbara w trakcie afery wydała biografię, która już jest do kupienia w sieci. Opowiedziała w niej o wielu szczegółach z życia prywatnego, a także o tym, jak imprezowała w młodości. Przyznała, że nadal lubi się bawić, a kilka lat temu nie stroniła od różnych używek.

Kiedy pierwszy raz zapaliłam trawkę, miałam wrażenie, że zasnęłam. W tym śnie dostałam ataku śmiechu. Dosłownie nie mogłam przestać – wspomina w książce.

Teraz aktorka zdecydowała się na kolejne zwierzenia. Kayah właśnie poinformowała, że zaprosiła Basię do Meloradia, gdzie jak zapewnia, fani będą mogli poznać ją bliżej i sami ocenić, jakim jest człowiekiem. Gwiazda ma opowiedzieć o relacjach z mamą i siostrą, a także o tym dlaczego wybrała aktorstwo, a nie karierę w muzyce.

Basia z Opola. Wychowana na zapleczu opolskiego amfiteatru. Śpiewająca od 3 roku życia. Wciąż udzielająca się w Chórze Gospel. Jakie relacje miała i ma z mamą i siostrą, czym jest dla niej wsparcie kobiet, a czym jego brak? Dlaczego jako zawód wybrała aktorstwo, a nie muzykę? Jaki projekt muzyczny o ludowym podłożu stworzyła wraz z siostrą, mężem i szwagrem w czasie zamkniętego, 2020 roku?

Piosenkarka poinformowała, że gwiazda dzisiaj o godzinie 18.00 będzie jej gościem i zaprosiła fanów do wysłuchania rozmowy. Natychmiast pod postem znalazły się komentarze fanów, którzy jak się okazuje, z niecierpliwością czekają na zwierzenia aktorki.

 • Cudownie.
 • Wielkie brawa za wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka.
 • Cudowna kobieta.
 • Fajnie dziewczyny.
 • Będę.

Pojawili się jednak też internauci, którzy nie podzielają tego entuzjazmu i nie rozumieją nagłego okazywania wsparcia.

 • I nagle tyle wsparcia dla Pani Basi… Dorosła kobieta, skoro taka wykształcona i obyta, powinna wiedzieć chociaż, co jest stosowne a co nie, skoro na prawie się nie zna 🙂 I nie rozumiem skąd takie „bum” wsparcia dla niej po sytuacji z jej wybitnym komentarzem, ale rozumiem za to, że lepiej się żyje bez ponoszenia konsekwencji…
 • Wielka męczennica naszego kraju to już się staje nudne , Baska myślała że jej wiadro pomyj ujdzie jej na sucho a tu takie zdziwienie…

Jakie jest Wasze zdanie w temacie? Czekacie na wywiad z Basią, czy wręcz przeciwnie?


Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan i Kayah

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość Ewa pisze:

  Poeta mówi:” Rozejrzyj się wokoło- zoo’… Powstrzymajcie tę falę nienawiści!

 • Gość Ewa pisze:

  Powstrzymajcie tę falę nienawiści! Poeta mówi:” Rozejrzyj się wokoło- zoo’…

 • Gość Ewa pisze:

  Powstrzymajcie tę falę nienawiści!

 • Ghgghjbfv pisze:

  Najlepiej zasłonić się emocjami. Narobić głupot a później oh to były emocje. Bo co, bo karierę szlag trafił i grunt pod nogami się załamał, to przeprosiła. Niech się weźmie za robotę, przestańcie ja promować, Kim ona jest, co sobą reprezentuje,….. Ściągnąć ja z afiszy! Przeprosiła bo kariera się sypnęła.. Jeszcze się pcha na afisze. Zabierzcie ja do Łukaszenki jak tu juj się nie podoba.

 • Gość pisze:

  Czy przestaną tę krowę promować tłumaczyć lansować??? Zygace się chcey!nawazyla piwa niech sama je Teraz pijee!! Ileż można!wszędy ona! powinna ze wstydut zapaść się pod ziemię a nie lans lans lans tłumaczeniami!!matka powinna się jej wstydzić!!!

 • GośćGrażyna pisze:

  Aha komentować nie będę .Jutro pani Basiu są pani imieniny starsza pani czyli ja Grażyna z Warszawy życzy dużo szczęścia w tym zwariowanym świecie bądź dziewczyno szczęśliwa i nie zmieniaj się

 • GoANNAść pisze:

  mam 73 lata i tez parę razy paliłam trawkę no i co z tego ja się nie śmiałam ale umierałam każdy inaczej odczuwa CHYBA O TO CHODZIŁO przecież to nie zbrodnia każdy lubi imprezować ja też lubiłam się napić NO I CO Z TEGO JAKIEŚ PRETENSJE MACIE ???

 • xyz pisze:

  Ja proponuję śmierć przez roztrzelanie, a co. Jak mnie coś się nie podoba to nie czytam, nie oglądam. Napisała to co czuła, może trochę przesadziła z ułańską fantazją. Dziewczyno nigdy nie przepraszaj, bądź sobą !!!

 • Alixa pisze:

  Wpis Baśki jak wiele innych w necie, zwłaszcza polityków. Usunęła i przeprosiła. Ale w tym momencie niestety jej wpis okazał się bardzo wygodny dla Kurskiego, który rozdmuchując go, odwrócił uwagę społeczeństwa od niechlubnych zachowań SG.

  • Gość pisze:

   Basiu, jedź na Zanzibar…. Warszawka jest oderwana od rzeczywistości, myślą że Warszawa to cała Polska, po co te wywiady, nie chcę już jej oglądać we wszystkich wiadomościach, było jej dużo, teraz jest jeszcze więcej….

 • Gość pisze:

  Ludzie opamiętajcie się czy nikt z was nie popełnił błędów litości dla tej babki

  • Gość pisze:

   Ma Pani rację, każdy ma prawo na drugą szansę, a nie zaraz zwalniać z pracy ,to więcej aktorów musiało by z zniknąć z serialowi, Pan Jacek jest nie sprawiedliwy,może chce wcisnąć kogoś z rodziny wszystko jest możliwe

 • Gość pisze:

  Dla mnie to co zrobiła to koniec kariery.Po tym wszystkim patrząc na nią ,robi się niedobrze!

 • Xxx pisze:

  Czas najwyższy że sceny zejść !!!