Szukaj

Katy Perry pokazała, co Beyoncé podarowała jej z okazji narodzin córki. Są też upominki od innych sław

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w zeszłym tygodniu urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka dostała na imiona Daisy Dove Bloom. Artystka pokazała, jakie prezenty przysłały jej inne sławy – wśród nich Beyoncé.

Katy Perry i Orlando Bloom już na samym początku ciąży poinformowali fanów, że spodziewają się dziecka. Piosenkarka swoje krągłości po raz pierwszy zaprezentowała w teledysku Never Worn White. Od tamtej pory gwiazda dumnie pokazywała coraz większy brzuszek. Wszyscy fani mogli razem z nią odliczać dni do porodu i patrzeć jak zmienia się jej ciało. Przyszli rodzice w zabawny sposób poinformowali także o płci dziecka. Aktor z twarzą wysmarowaną różowym kremem pochwalił się, że jego narzeczona już niebawem urodzi dziewczynkę.

Wokalistka do samego końca ciąży była aktywna zawodowo. Koncertowała, wydawała kolejne single i cały czas pojawiała się na Instagramie. Gwiazda uczestniczyła w sesjach zdjęciowych i udzielała wywiadów. Dziewięć miesięcy ciąży upłynęło jej w błyskawicznym tempie. W zeszłym tygodniu świat obiegła szczęśliwa nowina. Dziewczyna Orlando Blooma urodziła córeczkę.

Katy Perry dziękuje Beyoncé. Co dostała w prezencie?

Katy Perry i Orlando Bloom z końcem sierpnia powitali na świecie swoją córeczkę. Dumni rodzice pochwalili się tym faktem za pośrednictwem profilu społecznościowego UNICEF-u. Organizacja opublikowała zdjęcie, na którym aktor i wokalistka trzymają za rączkę swoją nowo narodzoną córeczkę. Zdradzili także, że dziewczynka otrzymała imiona Daisy Dove.

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Ludzie na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia. Co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów sławnej pary. Ludzie z całego świata napisali tysiące miłych komentarzy. Do wszystkich ciepłych słów dołączyli się także sławni znajomi pary, przesyłając świeżo upieczonym rodzicom pierwsze podarunki. Wśród nich jest między innymi Beyoncé, która przekazała Katy i Daisy ogromny bukiet białych kwiatów wraz z uroczym liścikiem:

Gratuluję nowego członka rodziny – Beyoncé

Dziewczynka dostała również prezent od Lionela Richie, któremu wokalistka podziękowała w jednej z relacji, nazywając go wujkiem. Artysta podarował Daisy maleńki szlafrok.


Katy Perry dostała kwiaty od Beyonce

Katy Perry dostała kwiaty od Beyonce

Katy Perry dostała prezent od Lionela Richie

Katy Perry dostała prezent od Lionela Richie

Katy Perry kilka dni po ciąży

Katy Perry kilka dni po ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×