Szukaj

Katy Perry jest w ciąży z Orlando Bloomem? Gwiazda nie komentuje, ale nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Orlando Bloom i Katy Perry zaręczyli się już w lutym. Teraz pojawiły się pogłoski o ciąży piosenkarki. Czy para spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka? Najnowsze zdjęcia zdają się potwierdzać doniesienia tabloidów.

Katy Perry ciąża

Orlando Bloom i Katy Perry mają za sobą zaręczyny. Już w lutym aktor oświadczył się piosenkarce. Właśnie wtedy artystka na Instagramie pochwaliła się przepięknym, złotym pierścionkiem w kształcie kwiatka. W tle widać było czerwone balony w kształcie serc, co wskazywało na to, że para zaręczyła się w dzień zakochanych. Teraz gruchnęła nowa wiadomość. Czy Katy Perry jest w ciąży? Jej zdjęcia ze ślubu Ellie Goulding dają do myślenia.

Zobacz:  Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się! Aktor wręczył wybrance niezwykłą błyskotkę!

Katy Perry jest w ciąży z Orlando Bloomem?

Piosenkarka kilka razy widziana była w bardzo obcisłej kreacji i miała czule gładzić odstający brzuszek. Orlando Bloom niedawno świętował premierę swojej nowej produkcji  Carnival Row i z tej okazji para również pojawiła się na tzw. ściance. Tajemnicze źródło OK! podaje, że:

Katy całą noc lśniła, i ciągle kładła rękę na brzuchu, takim ochronnym gestem, a Orlado wydawał się unosić ze szczęścia.

OK! twierdzi, że Katy Perry jest w ciąży

OK! twierdzi, że Katy Perry jest w ciąży

Póki co, ani aktor, ani piosenkarka, nie skomentowali doniesień. Milczą również rzecznicy obu gwiazd. Tymczasem para przebywa w Anglii, gdzie wzięła udział w ślubie swojej przyjaciółki – Ellie Goulding. Amerykańska gwiazda była ubrana w płaszcz sprawiający wrażenie maskującego jej krągłości. Był zapiętu na górny guzik, przez co nadał jej sylwetce podejrzanych kształtów. Dotychczas artystka raczej stroniła od tego typu kreacji. Czy to oznacza, że Katy Perry jest w ciąży?

Zobacz: Ellie Goulding już po ślubie! Na ceremonii pojawiły się gwiazdy i członkowie rodziny królewskiej!

Po ostatnim wyjściu publicznym Orlando Bloom, w bardzo romantyczny sposób skomentował obecność Katy przy jego boku. Magazyn OK! twierdzi, że wkrótce para ogłosi dobrą nowinę.

Co za noc. Jestem tak wdzięczny za podzielenie się tym jasnym światłem @katyperry ️ To wielka różnica, kiedy ​​partner sprawia, że można dzielić się i cieszyć wzlotami, upadkami i wszystkim innym. Podziękowania dla @amazonprimevideo @legendary za stworzenie kolejnej specjalnej premiery @carnivalrow @chinesetheatres – napisał gwiazdor.

Zobacz: Festiwal w Wenecji: Małgorzata Kożuchowska swoją kreacją zakasowała wszystkie gwiazdy! Nie możemy oderwać wzroku!

Kiedy Orlando Bloom i Katy Perry wezmą ślub? 

Na kiedy para planuje ślub? Jest spora szansa na to, że do uroczystości dojdzie jeszcze w tym roku. Według informacji, które udostępnili dziennikarze portalu ET, zakochani przysięgę małżeńską złożą już jesienią. Nic więc dziwnego, że obecnie  zajęci są przygotowywaniem całej uroczystości. Podobno największym marzeniem pary jest to, by podczas ślubu panowała niezwykła atmosfera.

Zobacz: Kolejne zaręczyny w polskim show-biznesie! 21-letnia ślicznotka pokazała narzeczonego i pierścionek


Katy Perry na ślubie Ellie Goulding

Katy Perry na ślubie Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloon na ślubie Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloon na ślubie Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Katy Perry i Orlando Bloom – ślub Ellie Goulding

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×