Szukaj

40-letnia Katie Holmes jest w zaawansowanej ciąży?! Fani aktorki przyjęli tę sensację z niedowierzaniem!

Jamie Foxx Katie Holmes

Jamie Foxx Katie Holmes

Jak donoszą zagraniczne media, Katie Holmes i Jamie Foxx już niedługo zostaną rodzicami. Była żona Toma Cruise'a bardzo dba o swoją prywatność i nie pozwala, aby ważne wydarzenia z jej życia przedostały się do prasy. Przypomnijmy, że przez 4 lata ukrywała związek ze swoim obecnym parterem.

Według nowego wydania magazynu Star mała Suri będzie miała rodzeństwo. A to wszystko za sprawą zapłodnienia In vitro:

Kiedy dziecko jest w drodze, to właściwy czas, aby zostać mężem i żoną – podaje anonimowe źródło.

Podobno Katie Holmes wiedziała, że zapłodnienie metodą In Vitro, będzie najwłaściwszym i najpewniejszą opcją zajścia w ciążę. Trzynastoletnia Suri już nie może doczekać się rodzeństwa, a według osoby z bliskiego otocznia pary, córka Toma Cruise’ea bardzo ucieszyła się z tej nowiny i obiecała pomagać mamie we wszystkich obowiązkach, gdy tylko wróci ze szkoły. Jest podekscytowana, że w ich domu pojawi się nowy członek rodziny, a w przyszłości będą mogli razem się bawić i wspólnie odrabiać lekcje.

Sama przyszła mama także jest podekscytowana nową sytuacją. Nie ma co się martwić, przecież instynkt macierzyński, to coś naturalnego, a macierzyństwa nie da się zapomnieć:

Katie nie może się doczekać dziecka i ponownie odkryć wszystkie te pierwsze razy, takie jak ten pierwszy uśmiech, pierwszy śmiech, pierwszy krok itd – dodaje informator.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko bacznie obserwować losy sławnych rodziców i rosnący brzuszek Katie Holmes. Czy ciąża aktorki będzie dla Jamiego Foxxa bodźcem do zalegalizowania ich związku i zawarcia małżeństwa?

Zobacz: Lady Gaga pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem na salonach! A jednak jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?

Zobacz: Joanna Koroniewska pokazała goły brzuch po dwóch porodach! 41-letnia gwiazda wygląda lepiej niż niejedna nastolatka!

Zobacz: Wyciekły tajne informacje na temat ślubu Katie Holmes i Jamie’ego Foxxa! Wiemy więcej niż powinniśmy!


Katie Holmes

Katie Holmes

Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise w dzieciństwie

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Suri Cruise - córka Katie Holmes i Toma Cruise

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×