Szukaj

Katarzyna Zielińska urodziła! Mamy komentarz aktorki!

Katarzyna Zielińska urodziła

Katarzyna Zielińska urodziła

Katarzyna Zielińska urodziła chłopca. Jak informuje Super Express, synek aktorki przyszedł na świat trzy dni temu w jednym z warszawskich szpitali.

Kasia miała wyznaczony termin porodu na koniec stycznia, ale małemu najwyraźniej śpieszyło się na świat, bo urodził się prawie miesiąc przed terminem. Na szczęście, jest okazem zdrowia. Dostał 10 punktów skali Apgar – twierdzi informator gazety. – Wojtek wprost oszalał ze szczęścia. Wszystko robi w domu, każe ukochanej odpoczywać, sam rwie się też do opieki nad małym.

Katarzyna Zielińska podzieliła się szczęśliwą nowiną z fanami na Instagramie. Zrobiła to w bardzo zabawny sposób, zamieszczając rysunek z Małą Mi.

Czasem bywa tak, że po 9 miesiącach kobieta musi w końcu urodzić – czytamy.

Katarzyna Zielińska w najbliższych dniach może liczyć na pomoc nie tylko męża, Wojciecha Domańskiego ale też całej rodziny. Jak już Was informowaliśmy, aktorka jednak chce sama zając się synkiem. Gwiazda od pierwszych miesięcy ciąży przygotowywała się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Jego pokoik urządziła już w listopadzie (zobacz: Katarzyna Zielińska umeblowała już pokoik dla dziecka). Pod koniec grudnia skompletowała wyprawkę, która kosztowała około 2 tysiące złotych (zobacz: Katarzyna Zielińska skompletowała wyprawkę. Wiemy co kupiła).

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański chcą nazwać syna tradycyjnie. Bardzo im zależy na tym, aby było to samo imię, które nosi jakaś ważna postać w ich rodzinie.

Katarzyna Zielińska urodziła

Fotografia: ONS


×