Szukaj

Katarzyna Zielińska miała koronawirusa. Teraz apeluje do fanów o pomoc w leczeniu

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. Wcześniej nie informowała fanów o walce z chorobą. Przy okazji zwróciła się z bardzo ważną prośbą.

Katarzyna Zielińska stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Co jakiś czas publikuje nowe wpisy, w których odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Pokazuje nie tylko służbowe wyzwania, ale także nowe fryzury, stylizacje oraz fragmenty swojego mieszkania.

Dom, który dzieli z mężem, Wojciechem Domańskim oraz synami Heniem i Aleksandrem prezentuje się stylowo. Gwiazda już jest gotowa na Boże Narodzenie, czego dowodem mogą być dekoracje, którymi przyozdobiła swoje najbliższe otoczenie. Czuć już świąteczny klimat.

Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa. O co zaapelowała do fanów?

Zielińska na Instagramie zwróciła się z ważnym apelem do swoich fanów. Poprosiła, by ci, którzy pokonali koronawirusa, zgłosili się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i przekazali osocze. Przy okazji zdradziła, że ona także pokonała COVID-19:

Ja już pokonałam COVID-19. Teraz pragnę pomóc innym. Solidarnie, mamy wielką siłę. Wykorzystajmy ją w walce z epidemią. Jako aktorka, ale przede wszystkim jako matka, żona i córka apeluję, by ozdrowieńcy zgłaszali się do pobliskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W naszych żyłach płynie lek. Osocze ozdrowieńców zawiera przeciwciała, które są skutecznym i bezpiecznym sposobem leczenia chorych na COVID-19. Podarujmy zdrowie, oddajmy osocze – napisała Katarzyna Zielińska.

Internauci w komentarzach podkreślają, że cieszą się, iż Kasia promuje tego typu akcje.

  • Brawo Pani Kasiu! Życzę dużo zdrowia.
  • Przyznam, że jestem zaskoczona. Nawet nie wiedziałam, że pani chorowała. Cieszę się jednak, że promuje Pani takie działania, to bardzo potrzebne.
  • Dziękuję. Mój tata dalej walczy i dziś dostał niezbędne osocze.

Katarzyna Zielińska nie jest jedyną gwiazdą, która publicznie ogłosiła, że chorowała na COVID-19. Przyznała się do tego także Małgorzata Socha, która zwróciła się do ozdrowieńców z podobną prośbą.


Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa

Katarzyna Zielińska pokonała koronawirusa

Katarzyna Zielińska na Telekamerach 2020

Katarzyna Zielińska na Telekamerach 2020

Anna Lewandowska i Kasia Zielińska zachęcają do wspólnego treningu

Anna Lewandowska i Kasia Zielińska zachęcają do wspólnego treningu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×