Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii córki. Alikia wyglądała, jak prawdziwa księżniczka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka postanowiła pochwalić się w sieci wyjątkowym momentem. Gwiazda opublikowała zdjęcia z Pierwszej Komunii swojej córeczki Alikii. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała cała rodzina.

Katarzyna Skrzynecka, to jedna z największych gwiazd w show-biznesie. Nie raz już udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Idealnie odnajduje się nie tylko przed kamerami i na deskach teatru, ale także przed mikrofonem. To właśnie ona jest zwyciężczynią pierwszej edycji uwielbianego przez widzów programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od drugiej edycji zasiada w jury programu, gdzie w każdym kolejnym odcinku ocenia występy swoich koleżanek i kolegów z branży.

Kasia jest jedną z tych kobiet, które udowadniają, że kariera idzie w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Artystka od 12 lat jest żoną Marcina Łopuckiego. Para niedawno świętowała kolejną rocznicę ślubu, którą uczcili razem ze swoją 10-letnią córeczką Alikią. W małżeństwie aktorki i trenera personalnego próżno szukać kryzysów. Przez lata udowodnili, że są dla siebie stworzeni.

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z Komunii córki

Kasia i Marcin powiedzieli sobie tak w 2009 roku. Uroczystość planowali urządzić w swojej ukochanej Grecji, jednak ze względu na rodzinę postanowili, że pobiorą się w kraju. Od dekady są też rodzicami ślicznej Alikii, która ma już za sobą debiut na salonach. Gdy pojawiła się ze swoim tatą na czerwonym dywanie, przyciągnęła spojrzenia wszystkich reporterów.

Teraz dziewczynka ma swoje wielkie święto. Jej mama pochwaliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii. Ze względu na pandemię uroczystość z maja została przeniesiona na wrzesień. Na zdjęciach możemy zobaczyć aktorkę, jej męża, śliczną Alikię oraz córkę trenera z poprzedniego związku. W kadrach znalazł się też ich ukochany piesek.

Maj we wrześniu #familytime #uroczystość To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota  @marcinlopucki @paulalopucka  Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną jak wiosenne kwiatuszki  … jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do Komunii…. Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z Nieba …. #miłość #familylove #truelove #siostry #córki

Cała rodzina wyglądała niezwykle szykownie, ale to Alikia przyciągała wszystkie spojrzenia. Dziewczynka w przepięknej białej sukience i wianuszku na głowie wyglądała naprawdę uroczo. Fani nie poskąpili komplementów pod adresem dumnych rodziców i ślicznych sióstr.


Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Katarzyna Skrzynecka - Komunia córki

Komentarze