10-letnia córka Kasi Skrzyneckiej debiutuje na salonach. Śliczna Alikia od wejścia tonęła w blasku fleszu

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się wczoraj na scenie podczas premiery nowego spektaklu. Na widowni kibicował jej mąż razem z córeczką Alikią. To debiut 10-latki na salonach. Zobaczcie, jaka jest urocza.

Katarzyna Skrzynecka jest aktorką wielu talentów. Nie tylko wspaniale odnajduje się przed kamerą, ale także ma wielki talent wokalny. To, że potrafi śpiewać, udowodniła wielokrotnie. Serca fanów podbiła, pojawiając się w pierwszej edycji programu twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrała zmagania, a od kolejnej edycji możemy ją oglądać w roli jurorki oceniającej występy kolegów i koleżanek z show-biznesu. Gwiazda wspaniale czuje się w rolach komediowych. Ostatnio pojawiła się na ekranie w wielkim hicie Kogel-Mogel 3. Wcieliła się tam w postać Marlenki, czyli żony Piotrusia Wolańskiego. Ta drugoplanowa rola była uznana przez wielu widzów za jeden z najlepszych wątków tej produkcji.

Kasia nie może narzekać także na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od 2009 roku jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. Zakochani powiedzieli sobie tak, podczas uroczystości, którą planowali zorganizować w ukochanej Grecji. Ze względu na rodzinę postanowili jednak pobrać się w Polsce. Kilka tygodni temu świętowali 12. rocznicę ślubu.

Córka Katarzyny Skrzyneckiej debiutuje na salonach

Kasia i Marcin dekadę temu doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Wychowują śliczną córeczkę Alikię, która jest ich oczkiem w głowie. Dziewczynka napawa rodziców dumą i często gości na ich postach w social mediach. Każde zdjęcie z jej udziałem wzbudza wielki zachwyt fanów. Większość z nich twierdzi, że jest łudząco podobna do swojej sławnej mamy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Kasia zdradziła, że córeczka raczej nie chce iść w jej ślady. Chociaż często zabiera ją na plan TTZB, to dziewczynka przejawia zupełnie inne zainteresowania.

Córeczka mi bardzo serdecznie kibicuje. Bardzo docenia moją pracę. Czasem mi w tej pracy towarzyszy, czasami – jeśli nie jest to dzień szkoły, lubi przychodzić ze mną do studia, oglądać jak powstaje taki program, ile jest tu pracy charakteryzacyjnej przede wszystkim, a to ją chyba interesuje najbardziej, bo mojej córki, póki co nie ciągnie na scenę i przypuszczam, że ona w tym pozostanie.

11 września odbyła się premiera spektaklu Wieczór panieński plus, w którym pierwszoplanową rolę – Ireny gra właśnie Katarzyna Skrzynecka. Główna bohaterka przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena i planuje urządzić huczny wieczór panieński.

W spektaklu gram rolę panny młodej, niekoniecznie już bardzo młodej. Na jej wieczorze panieńskim wydarzy się wszystko to, czego nikt się nie spodziewa w taki wieczór – mówi Kasia o spektaklu.

Podczas premiery na widowni pojawiło się wiele gwiazd. Nie zabrakło też najbliższych Kasi. Kibicował jej mąż, a także 10-letnia córeczka Alikia, dla której był to debiut na salonach. Śliczna dziewczynka miała tego wieczoru na sobie fioletową sukienkę w kwiatki, kurtkę w tym samym kolorze, delikatne sandałki i białą opaskę na włosach. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle uroczo i słodko tuliła się do swojego taty. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Marcin Łopucki z córeczką Alikią - premiera spektaklu Wieczór panieński plus

Marcin Łopucki z córeczką Alikią - premiera spektaklu Wieczór panieński plus

Marcin Łopucki z córeczką Alikią - premiera spektaklu Wieczór panieński plus

Marcin Łopucki z córeczką Alikią - premiera spektaklu Wieczór panieński plus

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki z córką Alikią

Komentarze