Kasia Skrzynecka w sylwestra eksponowała odchudzoną sylwetkę w dwóch kreacjach. To ona była królową imprezy

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się relacją z balu sylwestrowego. Bawiła się razem z mężem i córeczką. Na imprezie przebierała się aż dwa razy. Zobaczcie zdjęcia.

Katarzyna Skrzynecka to jedna z aktorek, która wzbudza ogromną sympatię widzów. W branży obecna jest już od lat i przez ten czas zyskała ogromną liczbę fanów. Wspaniale czuje się na deskach teatru, w serialach, ale też na dużym ekranie. Udowodniła, że ma szczególny talent komediowy i potrafi rozbawić jak nikt. Udowodniła to, występując w filmie Kogel Mogel 3, gdzie wcieliła się w postać zabawnej Marzenki.

Aktorka wiedzie też bardzo udane życie prywatne. Od kilkunastu lat jest żoną trenera fitnessu, Marcina Łopuckiego. Razem wychowują córeczkę Alikię, która jest istną kopią swojej sławnej mamy. Dziewczynka już zadebiutowała u boku rodziców na salonach, a także jest częstym gościem na Instagramie swojej mamy. Za każdym razem, gdy pojawia się u jej boku, zbiera mnóstwo komplementów.

Katarzyna Skrzynecka pokazała sylwestrowe kreacje

W sylwestrowy wieczór do sieci trafiło mnóstwo zdjęć, na których gwiazdy chwaliły się tym, jak spędzają ostatnią noc roku. Jedni pracowali i występowali na scenie, inni bawili się w gronie przyjaciół, a niektórzy postanowili przespać powitanie nowego roku. Kasia Skrzynecka dopiero teraz pochwaliła się tym, jak wyglądał jej sylwester. Gwiazda razem z rodziną postanowiła wyjechać na Mazury, gdzie bawiła się na pięknym balu.

Aktorka opublikowała w sieci zdjęcia i nagrania z sylwestrowej nocy. Możemy na nich zobaczyć, jak bawiła się u boku męża i córeczki, która również wybrała się z nimi na bal.

 Parę wspomnień z pięknego Powitania Nowego Roku 2022 – napisała.

Kasia i Alikia w bliźniaczych stylizacjach podziwiały o północy pokaz fajerwerków, a gwiazda pokazała również, jak wyglądały jej kreacje. Okazuje się, że tej nocy pojawiła się na imprezie aż w dwóch sukniach. Każda z jej kreacji sięgała do samej ziemi i mocno błyszcza w świetle salowych reflektorów. Jedna była w kolorze ognistej czerwieni, która podkreśliła smukłą talię, a druga w odcieniu grafitu. Trzeba przyznać, że przywitała nowy w rok w zjawiskowy sposób. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Jak Wam się podobają sylwestrowe kreacje Kasi?


Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Katarzyna Skrzynecka - sylwester 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×