Kasia Skrzynecka z córeczką szaleją w kuchni. Przygotowały przepiękne pierniczki. Alikia to wykapana mama

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Wraz z 10-letnią córeczką ciężko pracuje w kuchni. Jak wygląda dziewczynka?

Katarzyna Skrzynecka to popularna aktorka. Grała zarówno w filmach, serialach, jak i na deskach teatrów. Jej fani mogą ją kojarzyć z występów w produkcjach, takich jak m.in.: Na dobre i na złe, Bulionerzy, Nocne graffiti, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3, Księga wielkich życzeń, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Listy miłosne, Pamiętnik znaleziony w garbie.

Kasia próbowała też sił jako wokalistka. Nagrała dotychczas aż sześć albumów studyjnych. Na koncie ma współpracę z wieloma artystami, w tym z Piotrem Rubikiem Mezem.

W 2003 roku gwiazda wyszła za mąż za Zbigniewa Urbańskiego. Para rozwiodła się po kilku latach. Obecnym mężem aktorki jest sportowiec Marcin Łopucki. Para ma razem jedno dziecko: 10-letnią córkę Alikię Ilię. Kasia utrzymuje też dobre relacje z córką Marcina z poprzedniego związku – Paulą Łopucką. Obecnie rodzina jest w trakcie przygotowań do świąt.

Katarzyna Skrzynecka przygotowuje się do świąt z córką. Jak wygląda dziewczynka?

Katarzyna Skrzynecka dodała na Instagram kilka zdjęć z kuchni, na których maluje pierniczki wraz z 10-letnią córeczką. Zdjęcia opatrzyła uroczym opisem:

NAJPIĘKNIEJSZY RODZINNY CZAS z córeczką. Przez całe życie celebruję wspomnienia najpiękniejszych Świąt mojego dzieciństwa i przekazuję tę RADOŚĆ świątecznych przygotowań mojej córeczce. Pielęgnując zdolności plastyczne Aliki i jej niezwykłą KREATYWNOŚĆ, spędzamy razem najpiękniejszy rodzinny czas na wspólnym dekorowaniu pierniczków.

Po chwili dodała, że czuje się w tej chwili naprawdę wspaniale:

 JEST BAJKOWO. Część z nich przygotowujemy NA PREZENTY dla Przyjaciół, bo nie ma cenniejszego upominku, niż WŁASNORĘCZNIE WYPIECZONE I RĘCZNIE ZDOBIONE smakołyki!!!

Kasia i jej córeczka są do siebie bardzo podobne. Obie mają identyczne uśmiechy i podobny kolor włosów. Mała Alikia wyróżnia się tylko kręconymi włoskami.

Wspólne ujęcia Kasi i jej dziecka bardzo spodobały się jej fanom. Oto niektóre z komentarzy dodanych przez internautów:

  • Najlepsze życzenia dla Was na Święta! Kolorowych i dobrych jak te pierniczki.

  • Jakie piękne dziewczyny.

  • Śliczna córka.

  • Tak, takie wspólne spędzanie czasu z córeczką kiedyś zaprocentuje. Życzę Państwu pięknych, pełnych miłości świąt, spędzonych w gronie najbliższych.

  • Piękne dziewczyny i piękne świąteczne ciasteczka piernikowe.

  • Prześliczna Dziewczynka o jasnym spojrzeniu. Widać wzajemną miłość i przywiązanie.

Katarzyna Skrzynecka o córce. Czy pójdzie w jej ślady?

Katarzyna Skrzynecka udzieliła wywiadu naszej reporterce przy okazji występów w Twoja twarz brzmi znajomo. Wyznała, że córka bardzo ją wspiera. Jak powiedziała:

Córeczka mi bardzo serdecznie kibicuje. Bardzo docenia moją pracę. Czasem mi w tej pracy towarzyszy, czasami – jeśli nie jest to dzień szkoły, lubi przychodzić ze mną do studia, oglądać jak powstaje taki program, ile jest tu pracy charakteryzacyjnej przede wszystkim, a to ją chyba interesuje najbardziej, bo mojej córki póki co nie ciągnie na scenę i przypuszczam, że ona w tym pozostanie.

Powiedziała też, że dziewczynka raczej nie pójdzie w jej ślady, jeśli chodzi o wybór ścieżki zawodowej:

Nie sądzę żeby poszła moim szlakami, natomiast ma ogromne zdolności plastyczne, konstruktorskie, zdolności projektowania. Najchętniej chodzi na zajęcia plastyczne i architektonicznie, które sama sobie wybrała. Ją ogromnie interesuje praca charakteryzatorów i pirotechników. Jak plastyczna praca przestrzennego zmieniania rysów twarzy daje niesamowite efekty.

Całą rozmowę z mamą 10-latki możecie zobaczyć poniżej.


Katarzyna Skrzynecka z córką

Katarzyna Skrzynecka z córką

Katarzyna Skrzynecka z córką

Katarzyna Skrzynecka z córką

Katarzyna Skrzynecka z córką

Katarzyna Skrzynecka z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×