Szukaj

Tabloid pokazał nowe zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Twierdzi, że przytyła: „Dopadł ją okrutny efekt jo-jo”

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka prawie dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę, którą chętnie pokazywała w sieci. Czyżby jej zgrabna sylwetka była jedynie wspomnieniem?

Katarzyna Skrzynecka dwa lata temu nie ukrywała, że zmieniła nawyki żywieniowe i przeszła na detoks wegański. Przestała jeść mięso i ryby. Ze swojej codziennej diety wyeliminowała też produkty mączne. Z owoców wybierała jedynie ananasy i grejpfruty. Efekty pojawiły się już po pierwszych pięciu tygodniach. Gwiazda wówczas zgubiła 10 kilogramów. Łącznie straciła ich aż 16.

Skrzynecka w 2019 roku wybrała się na urlop do Grecji. Pokazała zdjęcia w stroju kąpielowym, czym zachwyciła swoich fanów. Pod jej adresem padało mnóstwo komplementów. Odmieniona sylwetka z daleka przyciągała uwagę.

Na temat swojej diety Kasia wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Ujawniła, że nigdy nie była fanką słodyczy ani innych kalorycznych przekąsek, łatwiej więc było jej ze wspomnianych produktów zrezygnować. Chociaż nowy sposób odżywiania był dla niej trudny, trzymała się go przez pewien czas. Po intensywnym odchudzaniu pozwoliła sobie jednak na powrót do codziennych przyjemności:

Od takiej diety na pewno trzeba sobie też odpocząć. Teraz pora na chwilę wypoczynku. Nareszcie ferie zimowe, jedziemy z mężem i córką na narty i już się nie możemy doczekać. Przebieramy łapami – komentowała Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka przytyła w czasie pandemii koronawirusa?

Czyżby szczupła sylwetka Skrzyneckiej była jedynie wspomnieniem? Tak twierdzi Super Express, który podaje, że gdy aktorka wróciła do wykonywania służbowych obowiązków, można było odnieść wrażenie, że przytyła. Tabloid sugeruje, że „dopadł ją okrutny efekt jo-jo”:

Gdy w tym roku dawno niewidziana aktorka wystąpiła w teatrze Buffo i pojawiła się na planie „Twoja twarz brzmi znajomo”, okazało się, że nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale prawdopodobnie nabrała też dodatkowych kilogramów. Kasię Skrzynecką dopadł okrutny efekt jo-jo. Ale ona w każdym rozmiarze jest piękna! – podaje tabloid.

Zdjęcia z premierowego spektaklu możecie znaleźć w naszej galerii. Niewykluczone, że gwiazda przeszła metamorfozę na potrzeby nowej roli. Pewne jest za to, że gwiazda znów nieco zmieniła dietę. Dowodem jest wpis w social mediach, w którym pokazuje swoje śniadanie. Dominują w nim zdrowe produkty.

Podziwiacie jej determinację?


Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×