Katarzyna Skrzynecka wyprzedaje buty po córce. Reklama lepsza niż w telewizji Mango, a cena? Internautki w szoku

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka dodała nowy wpis na Instagramie, w którym poinformowała, że sprzedaje buty swojej córki. Ich cena jest bardzo atrakcyjna. Taka okazja może się nie powtórzyć.

Katarzyna Skrzynecka realizuje się jako aktorka teatralna i filmowa. Jest też jedną z jurorek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wystąpiła w pierwszej edycji formatu i tak spodobała się producentom, że dołączyła do niego na stałe.

Gwiazda jest też dowodem na to, że życie zawodowe i prywatne nie muszą się wykluczać. Od 2009 roku jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. Razem wychowują Alikę, która jest oczkiem w głowie rodziców. Dziewczynka co jakiś czas towarzyszy mamie w pracy, a także pojawia się na jej profilu w social mediach. Tak jak niedawno, gdy aktorka pochwaliła się zdjęciami z Pierwszej Komunii Świętej córki. 10-latka wyglądała jak księżniczka (więcej tutaj).

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki. Ile kosztują?

Skrzynecka aktywnie działa na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. W środowe popołudnie poinformowała, że chce sprzedać buty swojej córki, których ta nigdy nie nosiła:

Chyba każda mama to zna… Kupujesz dziecku latem nowe super-buty na „nowy sezon w szkole” … i gdy owo ukochane „maleństwo” wraca z wakacji – wszystkie nówki sztuki prosto z pudełka już za małe!!! Tak nam te SZCZĘŚCIA szybko rosną.

Katarzyna Skrzynecka dodała, że wspomniane buty w rozmiarze 36 można nabyć w bardzo korzystnej cenie:

Kto zatem ma ochotę przechwycić nówki rozmiar 36 wysyłam za pół ceny do  tv.kostium.stylizacje Profil na Vinted. Nowe życie ładnych rzeczy. Mogą trafić do którejś z Was, Miłe Panie.

Podkreśliła też, że nie tylko sprzedaje obuwie, ale można także nabyć kreacje, w których pojawia się w programach rozrywkowych:

Niektóre z sukien i butów z programów tv trafiają na Profil ” tv.kostium ” Vinted.pl , gdzie mogą powędrować dalej w świat. Pożyteczna inicjatywa Stylistów z tv.kostium.stylizacje. Jeśli pojawiają się tam sukienki lub szpilki z mojego programu – zawsze PANIOM O TYM PISZĘ TUTAJ

Okazuje się, że buty córki Skrzyneckiej można nabyć w bardzo korzystnych cenach, które wahają się od 30 do prawie 50 zł. Internautki nie ukrywają, że są nimi zaskoczone.


Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×