Kasia Glinka pokazała kolejne imponujące zakątki nowego domu. Z takich wnętrz aż nie chce się wychodzić. Jest bardzo nowocześnie

Kasia Glinka

Kasia Glinka

Katarzyna Glinka niedawno wprowadziła się z rodziną do nowego domu. Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciami wnętrz. Pokazała imponujące schody. Jak mieszka? 

Katarzyna Glinka to aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza serialowi Barwy Szczęścia. W telenoweli Dwójki od samego początku wciela się w Kasię Górkę. Widzowie bardzo polubili jej postać, co przyniosło jej sporą rozpoznawalność. Z dnia na dzień zaczęła pojawiać się w nowych produkcjach, a jej grafik dosłownie pęka w szwach. Wszystko to musiała połączyć z opieką nad starszym synkiem Filipem, a od niedawna także nad młodszym, czyli Leo.

Gwiazda ma za sobą rozwód z ojcem pierwszego syna, ale odnalazła szczęście u boku drugiego partnera. Związała się z Jarosławem Bienieckim, a narodziny dziecka nie były jedyną poważną zmianą w ich życiu. Gdy chłopiec dołączył do rodziny rozpoczęli oni budowę domu. Postępy przedsięwzięcia aktorka chętnie relacjonowała w sieci, a teraz na bieżąco chwali się  tym, jak urządziła wnętrza.

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza nowego domu

Kasia od samego początku pokazuje w sieci to, jak powstawał jej dom. Od czasu do czasu publikowała w social mediach zdjęcia kolejnych etapów powstawania rodzinnego gniazdka. Niedawno rodzina wprowadziła się do wymarzonego lokum. Teraz aktorka po kolei ujawnia zakamarki imponującej willi. Widać, że chciała, aby były to jednocześnie nowoczesne, ale też przytulne wnętrza.

Jak do tej pory pokazała swoim fanom, jak wygląda sporych rozmiarów jadalnia z owalnym stołem i wyściełanymi krzesłami, ale także kuchnią z wymarzoną przez nią wyspą. Teraz natomiast pochwaliła się podświetlanymi schodami, które prowadzą na kolejne piętra.

Kasia zdecydowała się na bardzo modne teraz połączenie bieli i drewna dębowego, a także podświetlenie stopni, co nadaje dodatkowego uroku i klimatu. Widzimy, że na półpiętrze nie zabrakło zieleni. Sądząc po układzie schodów, dom ma co najmniej trzy kondygnacje.

Więcej zdjęć z pięknych wnętrz domu aktorki zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Katarzyna Glinka pokazała dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×