Katarzyna Glinka pochwaliła się kuchnią w nowym domu. To wnętrza żywcem wycięte z katalogu. Jak tam stylowo!

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Kasia Glinka wprowadziła się niedawno z rodziną do nowego domu. Teraz powoli chwali się kolejnymi zdjęciami pięknych wnętrz. Kuchnia to prawdziwe dzieło sztuki. 

Katarzyna Glinka to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Swoją ogromną popularność zawdzięcza serialowi Barwy Szczęścia. To właśnie tam od samego początku wciela się w postać Katarzyny Górki, czyli trenerki fitnessu, a wcześniej właścicielki siłowni. Perypetie tej postaci widzowie śledzą z zapartym tchem, a scenarzyści dbają o to by w życiu bohaterki nie zabrakło niespodziewanych zwrotów akcji i zadziwiających perypetii.

Zdecydowanie spokojniej wygląda jej codzienność. Pomimo bardzo napiętego grafiku pięknie udało jej się ułożyć życie prywatne. Chociaż jej pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, to na swojej drodze spotkała Jarosława Bienieckiego. Z ukochanym doczekali się już pierwszego wspólnego dziecka. Dwa lata temu Kasia urodziła synka, któremu dali na imię Leo. Para wspólnie opiekuje się także Filipem, który jest dzieckiem aktorki z poprzedniego związku. Rodzina niedawno wprowadziła się do nowego domu.

Katarzyna Glinka pokazała kuchnię w nowym domu

Narodziny drugiego dziecka nie były jedyną wielką rewolucją w życiu Kasi i Jarka. Para podjęła się budowy domu, a niedawno wprowadzili się do świeżo wykończonych zdjęć. Aktorka od czasu do czasu publikowała w social mediach zdjęcia, na których chwaliła się postępami prac. Teraz zaczęła pokazywać fanom zdjęcia dopiero urządzonych wnętrz. Pod koniec kwietnia opublikowała kadry, na których mogliśmy zobaczyć jadalnię. Tym razem postanowiła pokazać serce domu, czyli kuchnię.

Gwiazda opublikowała kadr, na którym możemy zobaczyć dokładnie, jak wygląda najważniejsze miejsce w jej domu. Podczas wykańczania kuchni korzystała z pomocy projektantki, która doskonale zrealizowała jej wizję.

Dostałam od Was dużo informacji, ze wnętrza- to temat, który Was interesuje. Dlatego jeśli mogę kogos z Was zainspirować/ podpowiedzieć to chętnie to zrobię :):):):)

Kuchnia Kasi mocno zwraca na siebie uwagę. Widzimy w niej ciemne szafki, które na meblach ożywia jasny blat i marmury na ścianie. Wyspa kuchenna, która zabudowana jest drewnianymi lamelami, ma natomiast czarny blat i służy też jako barek, przy którym stoją hokery. Nie zabrakło też fikuśnego białego okapu, który zwisa z sufitu, czy zieleni. Kwiaty zdecydowanie ocieplają wnętrze. Trzeba przyznać, że całość wygląda jak wycięta z katalogu. Więcej zdjęć domu aktorki zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Glinka pokazała kuchnię

Katarzyna Glinka pokazała kuchnię

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka(1)

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×