Katarzyna Dowbor pokazała swój SIÓDMY dom! To aż 160 m² luksusu. Dużo zdjęć wnętrz

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor pokazała nowy dom – ma aż 160 metrów kwadratowych. To już siódma posiadłość w jej kolekcji. Podwarszawska willa z ogromną działką jest azylem nie tylko dla niej, ale również dla przygarniętych zwierząt. Tak mieszka gwiazda Polsatu.

Katarzyna Dowbor od 2013 roku pomaga biedniejszej części społeczeństwa, która nie jest w stanie sama wyremontować domów. W ciągu ośmiu lat trwania programu Nasz nowy dom zapewniła godne warunki ponad 240 rodzinom. Jak się okazuje, nie jest to jej jedyne doświadczenie jeśli chodzi o budownictwo. Dziennikarka ma na swoim koncie aż siedem przeprowadzek. Jak wygląda jej najnowsza willa? Zanim zobaczycie zdjęcia, podpowiadamy – imponująco.

Siódmy dom Katarzyny Dowbor. Jak mieszka?

Nowy dom Dowbor znajduje się pod Warszawą i ma ponad 160 m². Wnętrze willi wypełnione jest antykami, co nadaje niepowtarzalnego charakteru poszczególnym pomieszczeniom. Odpowiednio dobrane dodatki i kolorowe akcesoria otulone drewnem tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat.

Katarzyna często w wywiadach zdradzała, że szuka swojego miejsca na ziemi i jak do tej pory żaden dom nie sprawił, że czuła się tak dobrze jak teraz. Siódma posiadłość spełniła jej wszystkie wymagania.

Marzę, by w tym domu spędzać jak najwięcej czasu. Tak sobie go wymyśliłam, wymarzyłam, zrobiłam tak jak chce, lubię. Bardzo dużo czasu w nim spędzam, tęsknię za nim – cytuje jej słowa „Super Express”.

Wisienką na torcie jest ogromny ogród, który był kartą przetargową w decyzji nad zakupem nowego lokum. Gwiazda nie ukrywa, że kocha zwierzęta i to z myślą o nich zdecydowała się na ogromną działkę:

Mam w domu wiele zwierząt i są moim odreagowaniem. Kiedy wracam z planu i mam chwilę wolnego, to zajmuje się nimi. Zwierzęta dają mi pozytywną energię, ciepło, sposób na odpoczynek. A w domu mam psy, koty, konie.. – zaczęła wyliczać.

Dobroduszna 61-latka długo poszukiwała tego jedynego miejsca. Co z jej pozostałymi sześcioma posiadłościami?

Niektóre kupiłam do remontu, inne w stanie surowym lub budowałam od początku. Cały czas szukałam tego jednego, idealnego miejsca na ziemi i w końcu je znalazłam. Mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla znajomych, a dopiero trzeci dla siebie. Myślę, że dłużej szuka się tego wymarzonego domu – żali się.

Obecnie Katarzyna posiada tylko jedną nieruchomość. Zdjęciami chwali się w swoich social mediach. Zerknijcie na wnętrza, których zdjęcia zobaczycie tutaj. Jest pięknie.


Katarzyna Dowbor i jej nowa willa

Nowa willa Katarzyny Dowbor

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×