Szukaj

Katarzyna Bosacka już ma nową pracę! Po zwolnieniu z TVN-u dostała pięć propozycji! Którą ostatecznie przyjęła?

Katarzyna Bosacka została zwolniona z TVN-u. Propagatorka zdrowego stylu życia błyskawicznie znalazła nową pracę. Czym teraz będzie się zajmować?
Katarzyna Bosacka nowa praca

Katarzyna Bosacka od lat była związana z telewizją TVN. We wtorek stacja rozwiązała współpracę z gwiazdą w trybie natychmiastowych. Wszystko przez to, że dziennikarka została ambasadorką jednej z marek produkującej ekologiczne kosmetyki, chociaż nie miała do tego wymaganej zgody nadawcy.

Mimo że od nieprzyjemnego zdarzenia nie minęło jeszcze nawet 48 godzin, Bosacka już znalazła nową pracę. Kasia otrzymała pięć propozycji, ale ostatecznie postanowiła rozpocząć coś swojego. Dziennikarka już wkrótce ruszy ze swoim kanałem na YouTubie, o czym poinformowała wspomniana marka kosmetyczna:

Trzymamy za Panią Katarzynę Bosacką kciuki i mocno wspieramy, gdyż zawsze pokazuje i szczerze mówi o jakości produktów i ich składnikach, z którymi mamy do czynienia na co dzień, wzbudzając tym różne emocje. Na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm i rzetelność- tak jak my. Pani Kasiu, witamy na pokładzie i wspieramy w nowym projekcie. Start kanału YT już 1 sierpnia! – informuje fanpage firmy OnlyBio OnlyEco.

O tym, że Kasia przekuje swój biznes w sukces są przekonani jej fani. W komentarzach aż roi się od słów wsparcia ze strony wirtualnych wielbicieli sympatycznej dziennikarki:

  • Pani Kasia wie co robi, więc da sobie radę. Liczę na jej kolejny sukces
  • Takich ludzi, jak Pani Katarzyna Bosacka bardzo potrzeba nam w dzisiejszym świecie! Cieszę się że nie przestanie nas Pani edukować, bo to jest bardzo ważne, naród tego potrzebuje!
  • To się porobiło. Wierzę w Panią Kasię, jej programy naprawdę wprowadzają w życie harmonię i ład.

Trzymamy kciuki i czekamy na pierwsze efekty pracy.

????Trzymamy za Panią Katarzyna Bosacka kciuki i mocno wspieramy, gdyż zawsze pokazuje i szczerze mówi o jakości produktów…

Opublikowany przez OnlyBio OnlyEco Środa, 5 czerwca 2019

Zobacz: Katarzyna Bosacka nagle straciła kontrakt z TVN-em! Znamy powód. Zrobiło się nieprzyjemnie… [AKTUALIZACJA]

Zobacz: Kasia Bosacka przeszła na dietę! Będzie chudnąć na oczach widzów!

Zobacz: Tak Katarzyna Bosacka wspiera męża w wyborach! Imponujący i baaaardzo słodki widok!


Czy oglądasz programy Katarzyny Bosackiej?

×