Roześmiana Kasia Ankudowicz świętuje pierwsze urodziny córki. Aktorka pochwaliła się uroczymi kadrami z przyjęcia

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz świętuje pierwsze urodziny swojej córeczki. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia. Nie brakowało pięknych dekoracji.

W marcu zeszłego roku do grona świeżo upieczonych mam dołączyła Katarzyna Ankudowicz. Aktorka ogromną sympatię widzów zyskała dzięki roli w serialu Bulionerzy. Gwiazda wcielała się tam w postać Sylwii, która razem z rodziną wygrała mieszkanie w luksusowym apartamentowcu.

Zabawne perypetie bohaterów widzowie śledzili z zapartym tchem. Gwiazda przez bardzo długi czas nie informowała o tym, że spodziewa się dziecka. Nieprzerwanie publikowała zdjęcia na swoim profilu społecznościowym, jednak zawsze kadrowała je w taki sposób, żeby nie było widać na nich rosnącego brzuszka.

Kolorowa prasa o ciąży aktorki zaczęła informować dopiero na chwilę przed rozwiązaniem, a ona sama nie potwierdzała tych informacji. Dopiero po tym, jak jej córeczka przyszła na świat oficjalnie ogłosiła szczęśliwą nowinę. W sieci pojawiło się zdjęcie maleńkiej rączki dziewczynki, któremu towarzyszył taki oto opis:

Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św. Zofii w Warszawie!

Katarzyna Ankudowicz świętuje pierwsze urodziny córki

Aktorka cały czas jest aktywna na Instagramie. Wiadomo, że po ciąży błyskawicznie udało jej się wrócić do szczupłej sylwetki, czego dowodem są kolejne publikowane przez nią kadry. Gwiazda serialu Brzydula 2 jest bardzo konsekwentna i nie pokazuje w sieci twarzy swojej pociechy, ale od czasu do czasu wrzuca ujęcia, na których możemy zobaczyć, jak rośnie jej córeczka.

Od momentu narodzin minął już rok, a dumna mam postanowiła pochwalić się jej pierwszymi urodzinami. Do sieci trafiły zdjęcia z przyjęcia, które aktorka zorganizowała dla córki. Nie zabrakło oczywiście przepięknych dekoracji i balonów, ale także smacznego tortu z najważniejszą, pierwszą świeczką.

Po uśmiechu Kasi można wnioskować, że impreza była bardzo udana. Jej córeczka ubrana w różową sukienkę słodko wtulała się w ramiona swojej mamy. Widać, że malutka rośnie, jak na drożdżach.

Pierwszy roczek! Wielkie szczęście i wielka radość!!! I ogromna wdzięczność!!!!

Pod urodzinowymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani komplementują szczęśliwą mamę i jej córeczkę, ale przede wszystkim składają życzenia. My również się do nich dołączamy.


Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz2

Katarzyna Ankudowicz

Kasia Ankudowicz – tłusty czwartek 2021

Kasia Ankudowicz – tłusty czwartek 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×