Kasia Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie. Nagrała go z każdej strony podczas treningu

Katarzyna Ankudowicz

Katarzyna Ankudowicz

Kasia Ankudowicz na początku zeszłego roku została mamą. Dzisiaj pokazała, jak wygląda jej brzuch kilka miesięcy po porodzie. Nagrała go z każdej strony.

W minionym roku show-biznes przeżywał prawdziwy baby boom. Nie było miesiąca, aby kolejna gwiazda nie informowała o ciąży lub narodzinach dziecka. Do grona świeżo upieczonych mam w marcu dołączyła między innymi Katarzyna Ankudowicz. Aktorka na początku skrzętnie ukrywała swoje krągłości. Chociaż na jej profilu na Instagramie pojawiały się kolejne zdjęcia z okresu ciąży, to zawsze kadrowała je tak, by nie było widać jej brzuszka.

Dopiero na chwilę przed rozwiązaniem do kolorowej prasy trafiły informacje, że gwiazda serialu BrzydUla 2 spodziewa się dziecka. Dopiero po narodzinach córeczki Kasia ogłosiła fanom, że jej rodzina się powiększyła. W sieci pojawiło się zdjęcie maleńkiej rączki dziewczynki, któremu towarzyszył taki oto opis:

Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św. Zofii w Warszawie!

Od narodzin Konstancji minęło już kilka miesięcy. Teraz możemy zobaczyć, jak od czasu porodu zmieniło się ciało młodej mamy.

Kasia Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Kasia, grając w emitowanym w latach 2004-2006 serialu Bulionerzy, była znana z nieco pełniejszych kształtów, później jednak mocno schudła i od tamtej pory utrzymuje swoją wagę. Podczas ciąży jej ciało się zmieniło. Jak każda kobieta musiała nieco powalczyć o powrót do dawnej formy, jednak w jej przypadku można jedynie komplementować to, jak obecnie wygląda.

Aktorka zaledwie kilka miesięcy po porodzie może pochwalić się bardzo smukłą sylwetką i wąską talią. Po dodatkowych kilogramach i ciążowym brzuszku nie został już żaden ślad. Na Instagramie Ankudowicz właśnie pojawiła się relacja, w której możemy zobaczyć, jak ćwiczy w ramach wyzwania rzuconego przez Paulinę Kondrak, czyli Bożenkę z BrzydUli.

Gwiazda wystąpiła przed kamerą swojego telefonu w krótkich spodenkach i topie, który odsłonił jej brzuch. Dzięki aktywnemu treningowi w rytm znanej piosenki możemy zobaczyć jej sylwetkę z każdej strony.

Od narodzin jej córeczki nie minął nawet rok, a ona wygląda zjawiskowo. Zobaczcie sami.


Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Katarzyna Ankudowicz pokazała brzuch po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×