Szukaj

Kasia Tusk krytykuje PiS przed domem ojca. Wszystko na oczach paparazzi. Nawet ona straciła już cierpliwość

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk w weekend wybrała się do Sopotu, gdzie odwiedziła swoich rodziców. Córka byłego premiera swoim zachowaniem przyciągnęła uwagę paparazzi.

Kasia Tusk prężnie działa w sieci, gdzie prowadzi poczytnego bloga. Jej wpisy stanowią dla internautów inspiracje w kwestiach modowych czy dekoracyjnych. Córka byłego premiera publikuje też posty na Instagramie. Chociaż stara się chronić prywatność swoją i bliskich, zdarza się, że czasami odsłania niektóre z sekretów. Tak jak ostatnio, gdy pokazała twarz córki.

Kasia Tusk wspiera Strajk Kobiet w Polsce. W jaki sposób?

Kasia reaguje też na wybrane wpisy w sieci. Gdy jej tata, Donald Tusk udostępnił zdjęcie, którym wsparł Strajk Kobiet i pokazuje fragmenty jednego z protestów w Gdańsku, blogerka niemal natychmiast zareagowała i napisała:

Ja czynię honory w Gdyni – napisała Kasia Tusk w komentarzu.

Kasia Tusk wsparła Strajk Kobiet

Kasia Tusk wsparła Strajk Kobiet. Zareagowała na post w sieci.  W jaki sposób?

Gwiazda sieci nie tylko głośno wyraża swój sprzeciw w internecie. Wsparcie dla protestujących kobiet wyraża także na co dzień. Jak donosi Super Express, w weekend Kasia Tusk z córeczką i psem przyjechała do Sopotu w odwiedziny do rodziców. Pod dom byłego premiera podjechała nowym, luksusowym samochodem Audi Q7 (więcej na jego temat pisaliśmy tutaj). Oprócz pojazdu uwagę przyciągał też plakat, który umieściła za szybą:

 Za szybą miała włożony plakat z hasłem „wyp******”, które powoli staje się niemal oficjalnym sloganem jednoczącym przeciwników złamania kompromisu aborcyjnego — czytamy w tabloidzie.

Z pewnością jej tata jest z niej bardzo dumny.

Kiedy rozpoczął się Strajk Kobiet w Polsce?

Strajk Kobiet w Polsce trwa już ponad miesiąc. Rozpoczął się 22 października. Właśnie wtedy setki tysięcy pań w mniejszych i większych miejscowościach wyszły na ulice, by zawalczyć o swoje prawa. Nie zgadzają się z zaostrzeniem prawa aborcyjnego, do czego obliguje wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Przypomnijmy, że orzekł on, że terminacja w przypadku uszkodzenia płodu lub nieuleczalnej choroby jest niezgodna z Konstytucją RP.


Kasia Tusk - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Kasia Tusk - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Kasia Tusk w oczekiwaniu na męża

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×