Szukaj

Kasia Tusk pokazała twarz córeczki. Oczy zdecydowanie ma po mamie. Jaki z niej cukiereczek

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk odsłoniła twarz córki. Po raz pierwszy możemy zobaczyć piękne oczy dziewczynki. Fani są zauroczeni.

Kasia Tusk od wielu lat prężnie działa w sieci. Prowadzi poczytnego bloga, który stanowi dla internautów inspiracje w kwestiach modowych, kulinarnych czy dekoracyjnych. Chociaż córka Donalda Tuska regularnie publikuje nowe posty, bardzo rzadko dzieli się swoją prywatnością.

Dowodem jest fakt, że o jej ślubie ze Stanisławem Cudnym internauci dowiedzieli się kilka lat po fakcie, i to przy okazji licytacji sukienki w ramach WOŚP. Z kolei o jej ciąży poinformowały tabloidy, które opublikowały zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których główną uwagę przykuwał zaokrąglony brzuszek.

Kasia bardzo ostrożnie dobiera słowa podczas wywiadów. O kulisach macierzyństwa jakiś czas temu opowiedziała na łamach magazynu Vogue Polska. Przyznała, że bardzo lubi być mamą:

Nie mam co narzekać, bo codzienność matki to dla mnie radosny odlot. Dziecko było przez nas tak upragnione, że nic nie jest mi w stanie popsuć samopoczucia. Nic nie przysłania tej mojej radosnej głupawki. Z mojego punktu widzenia jest fajniej.

Kasia Tusk pokazała twarz córki. Do kogo jest podobna?

Kasia od chwili porodu co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których pojawia się dziewczynka. Chociaż do tej pory nie zdradziła jej imienia, niedawno pokazała, jak wyposażyła jej uroczy pokoik. To miejsce pełne zabawek, o którym marzy niemal każde dziecko.

Z kolei w czwartek Tusk podzieliła się fotografią z rodzinnego spaceru po sopockiej plaży. Blogerka udostępniła zdjęcie, na którym trzyma córkę w ramionach. Po raz pierwszy odsłoniła fragment twarzy dziecka. Na zdjęciu możemy podziwiać piękne, błękitne oczy dziewczynki.

Zachwyceni internauci komentują wpis. Piszą, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojej mamy:

  • Jaka urocza mała blondyneczka. Ale podobna do mamy.
  • Piękne zdjęcie i oczka.
  • Córeczka skradła zdjęcie.

Warto wspomnieć, że chociaż Kasia dopiero w czwartek pokazała twarz córki, wcześniej o tym, jak wygląda jego wnuczka, poinformował jej dziadek Donald Tusk. Polityk opublikował w social mediach zdjęcia z rodzinnej wizyty u papieża Franciszka. Tego dnia w Watykanie była obecna także najmłodsza potomkini. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii.


Kasia Tusk pokazała twarz córki

Kasia Tusk pokazała twarz córki

Rodzina Tusk u papieża Franciszka

Rodzina Tusk u papieża Franciszka

Kasia Tusk żegna lato z córeczką

Kasia Tusk żegna lato z córeczką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×