Kasia Tusk pokazała na kolejny fragment swojego pięknie urządzonego mieszkania. Klimatyczne zdjęcie zachwyciło internautów

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk pokazała na Instagramie kolejny zakątek swojego pięknie urządzonego mieszkania. Internauci zachwyceni. Klimatycznie?

Kasia Tusk niedawno potwierdziła doniesienia mediów, że ponownie została mamą. Odpowiedziała na post Make life harder, gdzie opublikowano dla niej gratulacje z okazji narodzin drugiej córki. Liliana doczekała się siostry. Blogerka wyznała, że przez wiadomości, którymi zasypują ją jej fani, dostała ostrzeżenie od Instagrama, postanowiła więc potwierdzić, że jej rodzina się powiększyła.

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż blogerki jest z wykształcenia architektem i prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Od samego początku para unika mediów i rozgłosu. Pomimo długiego stażu ich związku, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których pokazali się razem publicznie. Rzadko też pojawiają się wpisy na blogu córki byłego premiera, na temat jej małżonka. Generalnie Katarzyna jest oszczędna jeśli chodzi o pokazywanie w mediach rodziny. Nie szczędzi za to zdjęć z wnętrz jej pięknie urządzonego mieszkania. Właśnie pokazała kolejny zakątek.

Kasia Tusk pokazała fragment łazienki

Kasia Tusk od kilku lat prężnie działa w internecie, gdzie prowadzi poczytnego bloga Make Life Easier. Dzięki publikowanym na nim treściom zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy czerpią z jej inspiracji. Gwiazda sieci jest też bardzo aktywna na Instagramie. Najczęściej publikuje tam posty, które mają ścisły związek z jej karierą. Niedawno zrobiła wyjątek i wyznała, że razem z mężem uwielbiają serię filmów o Jamesie Bondzie.

W sobotę pokazała kolejny fragment mieszkania, którym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem to pięknie zaaranżowana wnęka okienna w łazience. Biel dominuje w całym domu Kasi, więc i w tym pomieszczeniu gra główną rolę. Jasne kafle, stylizowana klamka, idealnie grająca z resztą wnętrza szyba i kilka elementów dekoracyjnych, stworzyło klimatyczny kącik. Tak niewiele trzeba, żeby jesień była przyjemniejsza.

Autumn light  #bathroomdesign – napisała Tusk.

Zdjęciem zachwycili się fani blogerki. Uważają, że ma ona bezbłędne wyczucie stylu. Jak wam się podoba?


Kasia Tusk pokazała fragment łazienki

Kasia Tusk pokazała fragment łazienki

Kasia Tusk pokazała twarz córki

Kasia Tusk pokazała twarz córki

Kasia Tusk pokazała córki

Kasia Tusk pokazała córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×