Postawiona pod ścianą Kasia Tusk potwierdza narodziny drugiego dziecka. Dostała ostrzeżenie od Instagrama

Kasia Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk potwierdziła narodziny drugiego dziecka. Dodała krótki, ale bardzo wymowny wpis. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Kasia Tusk początkowo ukrywała fakt, że zostanie mamą. Z czasem przestała ukrywać brzuszek i chociaż oficjalnie nie potwierdziła ciąży, pokazywała zdjęcia, na których widać było rosnące krągłości. Wieść o tym, że w rodzinie blogerki pojawił się kolejny maluszek, obiegła media w czwartek. Super Express, powołując się przyjaciela rodziny, ujawnił, że urodziła drugą córeczkę.

Informacje o tym, że Kasia została mamą, potwierdziła jej teściowa, a także tata, Donald Tusk. Dodał wpis na Twitterze, w którym zdradził, że grono jego wnuków się powiększyło:

Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka.

Kasia Tusk potwierdziła narodziny drugiego dziecka

Narodziny drugiego dziecka Tusk skomentowano też na koncie Make life harder. Przypomnijmy, że początkowo na profilu prześmiewczo komentowano działalność blogerki. Z czasem stał się on platformą o tematyce politycznej. To właśnie tam w piątkowy poranek pojawiły się oficjalne gratulacje dla świeżo upieczonej mamy:

Przy okazji gratulujemy Kasi, nie byłoby nas tutaj, gdyby nie Ty i czujemy, że w pewnym sensie jesteś matką naszego sukcesu, a zatem oznaczałoby to, że mamy rodzeństwo.

Kasia Tusk nie pozostawiła tego bez reakcji. W nowym poście zdradziła, że jej skrzynka pęka w szwach od screenów przysyłanych przez internautów. Doszło do tego, że dostała ostrzeżenie od Instagrama. Postanowiła więc potwierdzić, że została mamą i podziękowała za gratulacje:

Zasypujecie mnie screenami od @make_life_harder i już dostałam ostrzeżenie od Instagrama, że w związku z tym prowadzę według nich jakieś pozaregulaminowe działania. Teraz w modzie jest usuwanie insta na parę dni, blokada konta to chyba coś podobnego, tak więc dzięki @make_life_harder że dbacie o to abym odpoczęła, a tak serio – za wszystkie gratulacje bardzo dziękuję.

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami:

  • Skoro sama o tym wspomniałaś to chyba mogę – Gratulacje Kasiu.
  • Cudowny czas, gratuluję! Odpocznijcie, cieszcie się sobą!
  • Gratulacje ogromne. Trzymajcie się zdrowo.

My również składamy Kasi Tusk serdeczne gratulacje.


Kasia Tusk komentuje narodziny dziecka

Kasia Tusk komentuje narodziny dziecka

Kasia Tusk komentuje narodziny dziecka

Kasia Tusk komentuje narodziny dziecka

Kasia Tusk na plaży

Kasia Tusk na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×