To już oficjalne. Kasia Tusk urodziła córkę. Teściowa rozgadała się w tabloidzie. Są też gratulacje od Donalda Tuska

Donald Tusk i Kasia Tusk

Donald Tusk i Kasia Tusk

Kasia Tusk została mamą, o czym w czwartek poinformowała kolorowa prasa. Chociaż blogerka wciąż milczy na ten temat, te szczęśliwe wieści potwierdziła jej teściowa, Anna Lutomska. Także Donald Tusk nie pozostawił tego bez reakcji. Co napisał na Twitterze?

Kasia Tusk od wielu lat spełnia się zawodowo. Prężnie działa w sieci, gdzie prowadzi popularnego bloga. Stanowi on dla internautów źródło inspiracji w kwestiach modowych czy dekoracyjnych.

Córka Donalda Tuska udowadnia, że karierę można łączyć z życiem rodzinnym. Razem z mężem, Stanisławem Cudnym, wychowują Lilianę. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Chociaż blogerka tego nie skomentowała, głos zabrała jej teściowa, Anna Lutomska. W rozmowie z jednym z tabloidów podziękowała za gratulacje i potwierdziła szczęśliwe wieści:

Jakże to wieści szybko się roznoszą. Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy – komentowała w rozmowie z Super Expressem.

Kasia Tusk drugi raz została mamą

Wieść o tym, że Kasia Tusk ponownie została mamą, obiegła media w czwartek. Super Express, powołując się przyjaciela rodziny, ujawnił, że urodziła drugą córeczkę. Jej imię na razie utrzymywane jest w tajemnicy:

To dziewczynka. Wszystko dobrze się udało.

Wiadomo, że Tusk powitała na świecie drugie dziecko. Te szczęśliwe wieści w rozmowie z Faktem skomentowała teściowa gwiazdy. Zdobyła się na krótki, ale bardzo wymowny komentarz:

Bardzo dziękuję za gratulacje i cieszymy się nawzajem! – komentuje Anna Lutomska, teściowa Kasi Tusk.

Głos w tej sprawie zabrał też ojciec Kasi, Donald Tusk. W czwartkowe popołudnie dodał wpis na Twitterze, w którym zdradził, że został dziadkiem:

Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka.

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami. Nie jest tajemnicą, że Donald Tusk ma dwoje dzieci. Oprócz Kasi ma także Michała. Syn polityka ma z kolei troje dzieci, których doczekał się z Anną Lew-Tusk.


Jak mieszka Kasia Tusk?Kasia Tusk pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kasia Tusk pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Kasia Tusk pochwaliła się stylizacją. Fot. makelifeeasier.pl

Kasia Tusk pochwaliła się stylizacją. Fot. makelifeeasier.pl

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×