Kasia Sokołowska radykalnie zmieniła fryzurę. Fanka zdezorientowana: „Myślałam, że to Agnieszka Woźniak-Starak”. Nie ona jedna

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska zaskoczyła fanów metamorfozą. Gwiazda zafundowała sobie długie blond loki. Na zdjęciach ciężko ją rozpoznać. Do złudzenia przypomina Agnieszkę Woźniak-Starak. Zobaczcie fotografie.

Kasia Sokołowska swoją karierę od samego początku wiązała z modą. Gwiazda programu Top Model już po skończeniu liceum pokierowała dalszą edukacją tak, by cały czas mieć kontakt ze swoją pasją. Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Później zajęła się reżyserowaniem pokazów mody. Pracowała z najlepszymi nazwiskami w branży, a szerszej publiczności dała się poznać gdy trafiła do modowego show stacji TVN. Od 2013 roku zasiada w jury programu razem z Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką. To właśnie jej opinii, jako największej profesjonalistki związanej z branżą, mocno obawiają się uczestnicy.

Kasia ma wyjątkowego nosa do przyszłych gwiazd. Dzięki temu, że w programie dała kredyt zaufania wielu osobom, zrobiły one karierę i nawet gdy zgasły kamery, pojawiają się na wybiegach.

Kasia Sokołowska w blond lokach. Co za metamorfoza!

Kasia Sokołowska w momencie, w którym pojawiła się w modowym show zaczęła wzbudzać zainteresowanie fanów. Chociaż rzadko mówi o życiu prywatnym, to jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, co aktualnie się u niej dzieje. Od kilku tygodni razem z całą ekipą pracuje na planie kolejnej edycji uwielbianego przez widzów programu. Cały czas bowiem nie brakuje chętnych młodych ludzi, którzy chcieliby przyszłość związać z wybiegiem.

Jurorka od kilku lat jest w bardzo szczęśliwym związku z Arturem Kozieją. Ostatnio w Dzień Dobry TVN Kasia uchyliła nieco tajemnicy i opowiedziała, jak wyglądała ich pierwsza randka.

Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło – powiedziała Kasia.

Dzisiaj gwiazda postanowiła uczcić urodziny swojego partnera i opublikowała w związku z tym kilka zdjęć oraz życzenia. Na kadrach ciężko ją rozpoznać, ponieważ ma długie blond loki. W takiej peruce postanowiła zaskoczyć ukochanego, któremu jak widać, metamorfoza Kasi przypadła do gustu.

Dziewczyna na Urodziny. Wszystkiego!!! Moje Kochanie – napisała pod zdjęciami.

Zdjęcia, które udostępniła, tak bardzo nam się spodobały, że postanowiliśmy opublikować je również na naszym profilu.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Nie zabrakło zachwytów nad nowym wyglądem Kasi, ale także ciekawych porównań. Jedna z fanek zauważyła, że wygląda dosłownie jak Agnieszka Woźniak-Starak, za chwilę zaczęli jej wtórować kolejni internauci.

  • Myślałam, że to #agnieszkawozniakstarak.
  • Nie poznałam jej. Wygląda petarda.
  • Jak Szulim.
  • Ja też myślałam, ze to Agnieszka Woźniak-Starak. Super.

Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka Kasia przypomina koleżankę z tej samej stacji. A jak wam się podoba jurorka Top Model w takim wydaniu?

 


Kasia Sokołowska w blond lokach

Kasia Sokołowska w blond lokach

Kasia Sokołowska w blond lokach

Kasia Sokołowska w blond lokach

Kasia Sokołowska w blond lokach

Kasia Sokołowska w blond lokach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×