Szukaj

Kasia Sokołowska pokazała nowy dom i opowiedziała o partnerze. Para mieszka w luksusowej posiadłości z basenem

Nowy dom Kasi Sokołowskiej

Nowy dom Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojej nieruchomości w Karkonoszach. Gwiazda Top Model pokazała, w jakich warunkach spędza ferie i opowiedziała o związku z przedsiębiorcą Arturem Kozieją.

Kasia Sokołowska zyskała popularność jako jurorka Top Model. Ze światem mody związana jest od lat. To ona odpowiada za scenariusze do prezentacji kolekcji czołowych polskich projektantów. Jej życie zawodowe obfituje w wiele sukcesów, prywatnie również układa się jej bardzo dobrze.

Od czterech lat Kasia jest w związku z biznesmenem Arturem Kozieją, który wiele lat spędził w Londynie zajmując się dużymi inwestycjami. Para rzadko pokazuje się publicznie. Nawet na balu TVN-u odmówili fotoreporterom wspólnego pozowania do zdjęć. Na palcach jednej ręki można policzyć wywiady, w których Sokołowska mówiła o swoim ukochanym. Fanów jurorki popularnego show z pewnością ucieszy materiał, jaki dzisiaj wyemitowano w Dzień Dobry TVN.

Kasia Sokołowska z partnerem w Dzień Dobry TVN. Pokazali dom w Karkonoszach

Sokołowska i Kozieja opowiedzieli o swoim związku przed kamerą śniadaniówki. W rozmowie z reporterem porannego pasma zdradzili, jak wyglądały początki ich relacji. Artur wyznał, że Kasia zwróciła jego uwagę w 2017 podczas Wigilii w Pałacu Sobańskim. Z pomocą wspólnej znajomej zaaranżował spotkanie. Reżyserka pokazów mody nie wiedziała, że wybiera się na randkę w ciemno:

Cztery lata temu poznaliśmy się na randce w ciemno, ale była to randka w ciemno dla Kasi – powiedział Kozieja.

Na Arturze spore wrażenie zrobiła naturalna i bardzo przyjacielska postawa Kasi. Zaimponowało mu to, z jak wielką szczerością wypowiadała się na poruszane przez niego tematy. Sokołowska z pierwszej randki wyszła z poczuciem niedosytu:

Nie mogę powiedzieć, że wpadłam pod stół w pierwszej godzinie, ale to było długie spotkanie i bardzo interesujące. Potem się szybko potoczyło – wyznała Kasia.

Zanim Kasia poznała Artura, była przekonana, że resztę życia spędzi jako singielka:

Ja też już w pewnym momencie swojego życia powiedziałam: „Nie każdy musi być w związku, życie nie tylko z tego się składa” – wspomina Kasia.

Jurorka Top Model w oczach ukochanego jest chodzącym ideałem:

Jest rodzinna, bardzo ważne są dla niej relacje z jej rodzicami, z rodzeństwem. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi. Jest perfekcjonistką w swojej pracy. Pracując z tak dużą grupą ludzi, musi czasami być ostrą osobą. Ta część związana z dbałością o każdy szczegół w relacjach ze swoją i moją rodziną jest wzruszająca – wyznał.

Kasia docenia w Arturze podobne spojrzenie na wiele spraw:

Artur jest taki jak ja. To chyba jest bardzo ważne, bo nic cię nie uwiera. Nie musisz tłumaczyć dla ciebie oczywistych rzeczy.

Rozmowa z parą odbyła się na terenie ich najnowszej inwestycji w Karkonoszach. Partner Kasi Sokołowskiej od pewnego czasu inwestuje w budowę hoteli w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Hotel Lake Hill to ich wspólny projekt z Kasią. Jest tak bliski ich sercu, że nazywają go swoim drugim domem. Wystrój wnętrz i ostateczny wygląd projektu to w dużej mierze zasługa wyczucia stylu gwiazdy Top Model, która osobiście trzymała nad tym pieczę. Do dyspozycji mieszkańców jest m.in. imponujący basen, którego budowę Kasia wstrzymała na trzy miesiące ze względu na kształt, który nie przypadł jej do gustu:

Jak już mamy wydawać pieniądze, to na rzeczy piękne. Po prostu – powiedziała Sokołowska.

Zdjęcia przepięknej posiadłości znajdziecie w galerii.

Zobacz także: Tak wygląda dom Sokołowskiej w Warszawie. Piękny!


Dom Kasi Sokołowskiej

Dom Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska z partnerem

Kasia Sokołowska z partnerem

Dom Kasi Sokołowskiej

Dom Kasi Sokołowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×