Katarzyna Skrzynecka znika z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nowy juror już wybrany. Dobra zmiana?

Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Katarzyna Skrzynecka znika z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W piątek 8 października na jej miejscu zobaczymy innego jurora. Dlaczego?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na ekranach telewizorów 8 marca 2014 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy znane i lubiane gwiazdy wcieliły się w legendy estrady. Show wygrała wówczas Katarzyna Skrzynecka. Aktorka tak świetnie poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zaproszono ją do udziału w kolejnej edycji, tym razem jednak w roli jurorki. Od tego momentu minęło prawie siedem lat, a właśnie trwa 15 odsłona show.

W piętnastej edycji, która niedawno wystartowała, występy gwiazd ocenia jury w odświeżonym składzie. Z programem pożegnali się Kacper Kuszewski Adam Strycharczuk. Ich miejsca zajęli Gromee Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje na temat swojej nowej roli otworzył się w rozmowie z Jastrząb Post. Chociaż nie planował przyjąć propozycji produkcji, został do tego namówiony i ostatecznie się zgodził.

W 15. edycji biorą udział: Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams, Chris Cugowski, Adam Zdrójkowski, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Sykut.

Właśnie okazało się, że w najnowszym odcinku zabraknie Kasi Skrzyneckiej. Nie do wiary, bo już trudno sobie wyobrazić program bez aktorki. Dlaczego w piątek nie będzie oceniać występów?

Dlaczego Kasia Skrzynecka znika z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Mimo że zmiany w gronie sędziów zdarzają się w show  – w tej roli pojawili się między innymi Piotr Polk, Joanna Liszowska czy Sławomir – nigdy nie zabrakło w nim zwyciężczyni pierwszej edycji. Tym razem jednak stanie się inaczej. Kolejne wydanie show upłynie bowiem pod znakiem Włoch. Uczestnicy wcielą się w największe muzyczne gwiazdy słonecznej Italii. Kasię Skrzynecką za stołem jurorskim zastąpi Stefano Terrazzino – tancerz oraz zdobywca głównej nagrody w trzecim sezonie programu. Produkcja nie mogła wybrać lepiej. W końcu kto, jak nie rodowity mieszkaniec Półwyspu Apenińskiego?

Terrazzino będzie miał okazję sprawdzić się jako juror już 8 października. Będziecie oglądać?

Fani Kasi i jej roli w show mogą odetchnąć, zmiana jest tymczasowa, a ich ulubienica wróci już w kolejnym odcinku.


Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Katarzyna Skrzynecka znika z TTBZ

Katarzyna Skrzynecka i Alikia - świątecznie wydanie TTBZ

Katarzyna Skrzynecka i Alikia - świątecznie wydanie TTBZ

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×