Kasia Skrzynecka zabrała córki na pokaz mody. Wystylizowane w bliźniacze sukienki wyglądały bosko! Nic dziwnego, że aktorka pękała z dumy

Kasia Skrzynecka na pokazie mody

Kasia Skrzynecka na pokazie mody

Kasia Skrzynecka z córką i pasierbicą na pokazie mody. Jak wyglądały podczas wspólnego wieczoru. Zdjęcia.

Katarzyna Skrzynecka świetnie radzi sobie zarówno jako aktorka, jak i wokalistka, ale także prezenterka i jurorka. W ciągu lat kariery zagrała w między innymi w takich produkcjach, jak Księga wielkich życzeń, Duża przerwa, Pamiętnik znaleziony w garbie, Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza, Nocne graffiti, Bulionerzy, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.  Cały czas jest aktywna zawodowo, a jej grafik pęka w szwach. Przez jakiś czas telewidzowie mogli ją też oglądać jako jurorkę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Niedawno jednak okazało się, że w kolejnym sezonie się nie pojawi. Jej miejsce zajął Paweł Domagała, a ona pożegnała się z widzami Polsatu i podziękowała za wspólne lata.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Kasia Skrzynecka od kilkunastu lat tworzy szczęśliwy związek małżeński z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Aktorka i sportowiec zaczęli się spotykać w 2007 roku, a 19 czerwca 2009 roku odbył się ich ślub. Nieco ponad dwa lata później – dokładnie 23 listopada 2011 roku – para powitała na świecie swoje pierwsze i jedynie wspólne dziecko. Zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali niespotykanymi imionami Alikia Ilia.

Marcin ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego związku: bliźniąt Pauliny i Dawida. Został ich tatą w wieku 21 lat.

Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki – mówił Marcin w wywiadzie dla magazynu Viva!.

Kasia prężnie prowadzi social media, a z postów wyraźnie wynika, że stworzyli świetnie dogadująca się rodzinę. Paulina jest częstym gościem w domu ojca. W czwartek Skrzynecka zabrała swoje córeczki, jak mawia o Alikii i pasierbicy na pokaz mody. Jak wyglądały?

Kasia Skrzynecka z córką i pasierbicą na pokazie mody. Jak wyglądały?

Kasia Skrzynecka na pokaz Deni Cler zabrała ze sobą córkę i pasierbicę. Wszystko zapowiedziała na Instagramie:

Moje najkochańsze. Dziś po pracy i po szkole małe wyjście na babski wieczór w 3 kobietki – napisała.

Uśmiechnięta Skrzynecka chętnie pozowała na czerwonym dywanie w towarzystwie Alikii i Pauli. Córka Łopuckiego postawiła na dzianinową sukienkę z ozdobnymi złotymi guzikami. Całość zestawiła z wysokimi czarnymi kozakami i delikatnym makijażem. Jej młodsza siostra również pokazała się w beżowej stylizacji, którą uzupełniła czarnymi botkami z ozdobnymi aplikacjami.

Aktorka z kolei wybrała klasyczną czerń. Sukienkę z białym zdobieniem, które podkreślało jej talię, zestawiła z ciemnym obuwiem. Nie zabrakło także mocnego makijażu. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Kasia Skrzynecka z córkami - pokaz Deni Cler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×