Szukaj

Tabloid wrzucił niekorzystne zdjęcia Kasi Skrzyneckiej. Bardzo przytyła? Po najnowszej publikacji już nie ma wątpliwości

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka

Kasia Skrzynecka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty tabloidu dotyczące dodatkowych kilogramów oraz skomentować swoje niekorzystne fotografie z teatru. Na dowód tego, że nadal ma świetną figurę, zamieściła najnowsze zdjęcia swojej sylwetki.

Kasia Skrzynecka dwa lata temu walczyła z dodatkowymi kilogramami. Gwiazda zdecydowała się przejść na bardzo rygorystyczną dietę. Całkowicie wyeliminowała z jadłospisu produkty mączne, mięso oraz ryby. Podstawę jej menu przez długi czas stanowiły owoce i warzywa. Wybierała głównie cytrusy, które świetnie wpływają na przemianę materii.

Aktorce po kilku tygodniach udało się zgubić aż 16 kilogramów. Jej odmieniona sylwetka przyciągała uwagę. Gdy w 2019 roku Kasia wyjechała do swojej ukochanej Grecji, zachwycała zdjęciami w bikini. Fani nie szczędzili jej wtedy komplementów.

Dieta gwiazdy przyniosła imponujące efekty, ale w rozmowie z Jastrząb Post aktorka zdradziła, że od takich rygorystycznych przyzwyczajeń, czasami trzeba sobie zrobić sobie kontrolowaną przerwę:

Od takiej diety na pewno trzeba sobie też odpocząć. Teraz pora na chwilę wypoczynku. Nareszcie ferie zimowe, jedziemy z mężem i córką na narty i już się nie możemy doczekać. Przebieramy łapami – komentowała Katarzyna Skrzynecka.

Kasia Skrzynecka odpowiada na zarzuty o dodatkowych kilogramach

Jakiś czas temu Super Express twierdził, że gwiazdę „dopadł okrutny efekt jo-jo”. Gdy wróciła do pracy po dłuższej przerwie, spowodowanej pandemią, jej sylwetka znowu miała być nieco okrąglejsza. Dowodem miały być niekorzystne zdjęcia, które obiegły sieć.

Gdy w tym roku dawno niewidziana aktorka wystąpiła w teatrze Buffo i pojawiła się na planie „Twoja twarz brzmi znajomo”, okazało się, że nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale prawdopodobnie nabrała też dodatkowych kilogramów. Kasię Skrzynecką dopadł okrutny efekt jo-jo. Ale ona w każdym rozmiarze jest piękna! – pisał tabloid.

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, dlatego zabrała głos w sprawie słynnych już zdjęć z teatru, na których jej sylwetka nie wygląda już tak zjawiskowo jak na Instagramie. Na dowód tego, że nadal może się pochwalić świetną talią i zgrabnymi nogami zamieściła w social mediach zdjęcie, na którym pozuje w skórzanych spodniach i czerwonym golfie.

Kilka dni temu zamieściłam zdjęcie słonecznych warzyw, bo były piękne, smaczne i kolorowe. I oto gazetki bulwarowe i portaliki dla sfrustrowanych plotkar zaczęły prześcigiwać się w sensacyjkach z cyklu „Skrzynecka w depresji, na drakońskiej diecie walczy z efektem jojo !!” OJOJOJOJ !! JOJOJOJO!!! Do tego jakiś fotograf namęczył się przeokrutnie, by zrobić mi na scenie teatru jak najbrzydsze się uda zdjęcie, zkulonej w kułak na schodkach scenografii. Dłuuugo musiał bidulek szukać, by skompilować jak najbrzydsze ze zniekształconą sylwetką (pisownia oryginalna).

Pod nowym postem Kasi fani nie szczędzili komplementów. Podziwiają jej piękną figurę, ale też wielki dystans do siebie i poczucie humoru. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda świetnie.


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Katarzyna Skrzynecka w teatrze

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kasia jest bardzo apetyczna tylko za mocno maluje oczy

 • Gość pisze:

  A kogo obchodzi Skrzynecka i jej nadwaga … ?

 • Koks pisze:

  Ciekawe komu zależy na niszczeniu jej wizerunku od lat ? Pani Katrzyna nigdy nie będzie szczuplutka bo odziedziczyła geny swojej mamy …

 • Gość pisze:

  Na ulicach polskich miast jest tyle pięknych kobiet!!!! Patrzcie do woli

 • hahahaa pisze:

  po pierwsze primo, Kasia- od wczoraj jesteś w showbizie, że myślisz, że masz tu zaufane osoby?!
  po drugie primo 😉 jaszczębiu- jaka zmiana frontu, coś jak chorągiew na wietrze- brawo!!!
  po trzecie primo ultimo – warci siebie jesteście 🙂

 • Gość pisze:

  Ja tu dystansu do siebie nie widzę ..krzyk płacz i obrzucanie wszystkich błotem..ta Pani przewrażliwiona jest na punkcie swej osoby..obrażając czytelniczki prasy kolorowej strzela sobie w kolano..gdyby nie zwolennicy kolorowych gazetek ( w tym ja a mam podwójne studia mgr plus podyplomowe skończone ) ta pani ani wiele innych aktoreczek nie miałoby na chleb..pani Kasiu..pokory i dystansu życzę ..

 • Gość pisze:

  Ma kobiecina apetyt wiec??

 • Gość pisze:

  SUPER kobieta <3

 • Gość pisze:

  Jej sprawa, jej ciało, jej życie 😆 jest bardzo kobieca i piękna

 • Gość pisze:

  A dajcie Jej spokój ludziska wstrętne i popatrzcie na siebie. Nie oceniajcie i nie krytykujecie!!!

 • Gość pisze:

  Zaskakujące dla mnie jest szybka zmiana koloru i długości włosów 🙄 jak dla mnie zdjęcie w czerwonym sweterku nie jest pierwszej świeżości 🤔

 • Gość Lo pisze:

  No przecież są fragmenty video z koncertu w Buffo, skąd są te „niekorzystne” zdjęcia i wygląda na nich identycznie. Jest otyła i nikomu nie wmówi, ze jest inaczej. Siebie może oszukiwać, jeśli chce i stosować filtry na insta, które gołym okiem widać. Dystans do siebie? hahahahahahah

 • Majka pisze:

  Za gruba za chuda wszystkim się nie dogodzi zwłaszcza że to kobieta która nie ma lat 20. Czasu nie da się oszukać ale najważniejsze robić swoje. Kochaną już jest…

  • Gość pisze:

   A wiecej lat…, to trzeba przytyc…mozna jeszcze chudszym byc albo taka sama wage miec. Mniej ” zrec” , dbac o zdrowie.

 • Gość 1 pisze:

  To nie są pietdoly…. i po co tak się oszukiwać….. nie da się ukryć, utylaś kobieto jak cholera, raczej już ci nic nie pomoże…

 • Gość Lola pisze:

  Serialu Na dobre i złe też jej fotograf zrobił niekorzystne zdjęcie jest gruba i koniec i po co to głupie tłumaczenie

 • Gość pisze:

  tylko szkoda, że pisze z błędami „zkulonej” serio????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×