O Kasi Łasce mówi dziś cała Polska, tak jak 15 lat temu. Gwiazda Oscarów ma na swoim koncie głośny związek

Oscary 2020: Kasia Łaska. Kim jest?

Oscary 2020: Kasia Łaska. Kim jest?

Oscary 2020: Polska wokalistka Kasia Łaska zaśpiewa na gali. W przeszłości była partnerką jednego z najpopularniejszych aktorów. Związek przyniósł jej spory rozgłos.

Kilka dni temu zrobiło się głośno o Kasi Łasce, a to po tym, jak w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN ogłosiła, że wystąpi na Oscarach 2020. W Polsce nigdy  nie odniosła spektakularnego sukcesu, ale w branży zawsze była bardzo ceniona.

Łaska współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma (Miss Saigon), Teatrem Komedia (Fame i Chicago) oraz wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol (West Side Story).  W latach 2008–2012 występowała razem z byłym członkiem Deep Purple, Jonem Lordem, jako główna wokalistka w Concerto for Group and Orchestra. W listopadzie 2013 nagrała debiutancki singiel For My Love.

Niech sobie mówią, że to komercja i sieczka. Nic na to nie poradzę, ja to kocham. To jest moje życie – mówiła Kasia łaska kilka lat temu o musicalach.

Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewa na gali

To właśnie ona śpiewa przeboje w animowanych produkcjach Disneya – Kraina lodu, i to jej głosem mówi po polsku Elsa. Wokalistka zamiast włóczyć się po bankietach i ściankach, ciężko pracowała na swój sukces, który w końcu nadszedł.

Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! – napisała Kasia Łaska na Instagamie.

Podczas Oscarów 2020 Kasia Łaska wykona nominowany do nagrody utwór Into the Unknown z filmu Kraina lodu II. Na scenie pojawi się także osiem innych wokalistek dubbingujących Elsę w innych krajach. Wszystkie one będą wspierać Idinę Menzel, która użyczyła głosu Elsie w oryginalnej wersji językowej animacji.

Katarzyna Łaska i Mateusz Damięcki tworzyli związek

Para poznała się w 2005 roku. W tamtym czasie dość często publicznie się pokazywali, a nawet udzielali wywiadów. Kasia wspominała, że to był czas, w którym trudno jej było znaleźć partnera.

Wszyscy byli ode mnie co najmniej 10 lat starsi. Przez lata nie mogłam znaleźć kogoś bliskiego w moim wieku. Nie przeżyłam młodzieńczych miłości. Tak naprawdę to jest mój pierwszy chłopak – mówiła o Mateuszu.

Para poznała się przez wspólnego znajomego, aktora Modesta Rucińskiego. Było to na tyle poważne, ze Kasia przedstawiła Mateusza swoim rodzicom:

Rodzice się ucieszyli. Tata już martwił się, kiedy kogoś poznam. Pytał mnie, kiedy będą wnuki. Mama nigdy! Mateusza przyjęła super. A on w czasie pierwszej wizyty u moich rodziców był zdenerwowany – wspomniała Kasia.

Związek nie przetrwał próby czasu.

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

O życiu Kasi wiadomo niewiele. Można zauważyć  że nosi obrączkę i ma syna. Ale dziś najważniejsze jest to, że Łaska pojawi się  na oscarowej scenie. Wystąpi w kreacji duetu Paprocki&Brzozowski. Trzymamy kciuki.

Oscarowy przebój w wersji Kasi Łaski:

I w oryginalnej wersji:


Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Kasia Łaska i Mateusz Damięcki byli parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×