Szukaj

Polska gwiazda zaśpiewa na Oscarach 2020! Do ostatniej chwili trzymała tę wiadomość w tajemnicy

Oscary

Oscary

Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewa na scenie z ośmioma innymi wokalistkami piosenkę z filmu, Kraina Lodu II. Polska reprezentacja na galę się powiększa. To niebywały sukces artystki!

Kasia Łaska zaprezentuje się na oscarowej scenie. Kim jest wokalistka? Może nie każdy wie, jak wygląda, ale pewnie większość kojarzy jej piękny głos. Wokalistka zaśpiewała słynny utwór Elzy z Krainy Lodu, Mam tę moc.

Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewa na gali

Okazuje się, że Kasia Łaska, polska wokalistka, która zaśpiewała piosenkę Elzy z Krainy Lodu, Mam tę noc, wystąpi podczas gali oscarowej 2020. Polska reprezentacja w Los Angeles jest coraz liczniejsza.

Kasia jest już w USA i stamtąd podzieliła się cudownymi wieściami. Jakiś czas musiała fakt ten trzymać w sekrecie, teraz już mogła to zdradzić. Apeluje do obserwujących, żeby zawsze w siebie wierzyli. Wiara i ciężka praca powodują, że nie ma rzeczy nieosiągalnych.

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH!
Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia.
Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach!
Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni!
Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie!
Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada!
Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! – napisała.

View this post on Instagram

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! ???? Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadway, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

A post shared by Katarzyna Łaska (@kasia_laska) on

Dalej podzieliła się tym, jak wyglądają przygotowania i dzięki komu pojawi się na scenie. Suknie zaprojektowali dla niej Paprocki i Brzozowski, a biżuterię zapewniła firma Swarovski.

Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję!

Podziękowała też trenerowi od wokalu za dodatkowe lekcje. Wyraziła też wdzięczność fanom i zaprosiła na oscarową noc.

Dziękuję mojemu trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski
A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! ????
Aaaaaaaaaaaa!

Następnie obiecała, że będzie relacjonować, co się wydarzyła.

Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadway, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami!
Trzymajcie kciuki!!!
Kasia.

P.s.Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie?
CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM!

Kasia Łaska wykona utwór Into the Unknown z Krainy lodu II. Na scenie pojawi się z ośmioma innymi wokalistkami, które dubbingują Elsę w innych krajach. Wszystkie będą wspierać Idinę Menzel, która użyczyła głosu Elsie w oryginalnej wersji językowej animacji.

Kim jest Kasia Łaska?

To wybitna piosenkarka i aktorka musicalowa o niezapomnianej barwie głosu. Współpracowała z Jonem Lordem, byłym członkiem zespołu Deep Purple. Była główną wokalistką podczas trasy koncertowej Concerto for Group and Orchestra, z którą jeździła po całym świecie. W ramach tego projektu nagrała album koncertowy w słynnym Abbey Road Studio w Londynie. Najbardziej znana jest jednak ze swoich dubbingowych ról.

Podłożyła głos pod postać kucyka – Księżniczki Candance w bajce My Little Pony. Głosu użyczyła także w takich produkcjach, jak: Bracia Koala (Mysia), Kotka Pusia (Kotka Pusia), Bob Budowniczy (Betoniarka), Klub Winx (Tecna), Sekretne życie zwierzaków domowych (Katie), Rodzina Rabatków (Bławatek).

Wcieliła się też w Emmę w serialu H2O wystarczy kropla. Jednak największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Elsy w filmach Kraina lodu i Kraina lodu II. Chyba każdy nucił piosenkę Mam tę moc, w jej wykonaniu.


Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×