Kasia Kowalska szczerze o depresji i problemach z alkoholem

Kasia Kowalska o swojej depresji

Kasia Kowalska o swojej depresji

"Nie chcę, żeby widziały mamę pijaną na kanapie, bo się poddała, bo znalazła sobie takie wyjście."

Kasia Kowalska dla dzieci zrezygnowała z używek

Kasia Kowalska kiedyś była jedną z największych polskich gwiazd estrady. Po latach sławy bardzo szybko usunęła się w cień. Jej mroczny wizerunek i przygnębiające teksty piosenek to był dopiero początek depresji i problemów z alkoholem.

Piosenkarka przez większość swojego życia borykała się z depresją. Nie ukrywała tego, lecz chyba nigdy jeszcze nie powiedziała tak dużo. Samotne macierzyństwo nie pomogło jej odbić się od dna, jednak mimo wszystko miało to pozytywny wpływ. To ją zahartowało i dało siłę by walczyć, właśnie dla dzieci.

Mam wielkie szczęście, że mam takie dzieci. Chociaż ciężko mi jest czasem, bo to nie są łatwe dzieciaki. Są absorbujące, wysysają ze mnie wszystko, bo potrzebują mnie; ja tak naprawdę robię za ojca i matkę. Dużo mnie to kosztuje, ale taka jest moja rola. Dopóki jestem im potrzebna, muszą mieć co nabrać z tej studni. Muszę być napełniona. Muszę ciągle mieć power. Pracuję więc nad sobą również dla dzieci, żebym była dla nich wzorem. Nie chcę, żeby widziały mamę pijaną na kanapie, bo się poddała, bo znalazła sobie takie wyjście. Chcę im pokazać, że jest inaczej, idziemy do przodu, bo mamy w sobie siłę. – wyznała Kasia w wywiadzie dla Vivy

Raz na zawsze odstawiła używki. Zrozumiała, że nie o to w życiu chodzi. Nie takiej mamy potrzebowały jej pociechy.

Zamknęłam pewien etap pod tytułem „pielęgnacja doła”, czyli na przykład, że muszę się upić i cierpieć, żeby zassać z tego strzykawką i później coś napisać, stworzyć. W ciągu roku szkolnego w zasadzie trzy czwarte rodzicielskich obowiązków wypełniam ja. Wielokrotnie miałam problem, że nie mogę wyjść na miasto, pojechać na koncert, do znajomych, żeby się wyluzować, bo rano trzeba wstać przed siódmą. Ale jak się uwolniłam od rozładowywania złego samopoczucia przez alkohol, to mi przeszło. Przestałam chcieć pić, bo wiedziałam, że muszę rano wstać, a rano okazywało się, że problem z wczoraj to nie był w ogóle żaden problem. Wszelkie używki to zamulanie się, które prowadzi donikąd.

Trzymamy kciuki i życzymy samych pozytywnych chwil w życiu! 🙂

Zobacz także: Kasia Kowalska wraca do show-biznesu z nową piosenką po ciężkiej chorobie. Wreszcie wyjawia sekret

Kasia Kowalska dba o sylwetkę. Uprawia sport i zdrowo się odżywia (fot. AKPA)

Kasia Kowalska o problemach z alkoholem i depresji


Kasia Kowalska dba o sylwetkę. Uprawia sport i zdrowo się odżywia (fot. AKPA)

Kasia Kowalska dba o sylwetkę. Uprawia sport i zdrowo się odżywia (fot. AKPA)

Kasia Kowalska na festiwalu Opole 2016 wystąpiła w koncercie

Kasia Kowalska na festiwalu Opole 2016 wystąpiła w koncercie "Ta noc do innych jest niepodobna". Zaśpiewała utwór Sławy Przybylskiej "Pamiętasz, była jesień" (fot. AKPA)

Kasia Kowalska - Opole 2016

Kasia Kowalska - Opole 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×