Była gwiazdą Vivy Polska. Już nie mieszka w kraju. Spakowała walizki i zaczęła układać swoje życie na drugim końcu świata. Jak teraz wygląda?

Justyna Kozłowska, Katarzyna Kępka, Natalia Jakuła

Justyna Kozłowska, Katarzyna Kępka, Natalia Jakuła

Kasia Kępka przez dekadę robiła karierę na ekranach telewizorów. W roli prezenterki sprawdzała się doskonale, lecz nagle postanowiła zniknąć. Przeszła spektakularną metamorfozę, a teraz poinformowała, że wyprowadza się z Polski. Zamieszka w naprawdę egzotycznym miejscu. 

Kasią Kępka lata temu była jedną z najbardziej popularnych prezenterek stacji muzycznych. Ze szczególnym uwielbieniem przyglądali się jej zwłaszcza panowie. Mogła się bowiem pochwalić krągłymi biodrami i obfitym biustem. W 2002 nagle zdecydowała się zniknąć z telewizyjnych ekranów. Ostatnim programem, jaki poprowadziła był format Tylko Taniec. Got to Dance – pojawiała się tam w duecie z Maciejem Dowborem. Od tamtej pory wiedzie jednak zupełnie inne życie.

Kasia trzyma się z dala od kamer, ale przez ostatnich kilka lat dziennikarka zdecydowanie nie próżnowała. Efektem tego jest jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Jej głównym celem stała się bowiem utrata zbędnych kilogramów. Zaczęło się od drastycznej zmiany diety i wprowadzenia do życia aktywności fizycznej. Nie była to dla niej łatwa przeprawa. Z trenerem personalnym współpracuje do dzisiaj.

Katarzyna Kępka wyjeżdża z Polski. Gdzie się przeprowadza?

Przemiana życia zaowocowała także zmianą zawodu. Kasia obecnie zajmuje się jedyni treningami i jest jedną z popularniejszych fit influencerek. Jest bardzo aktywna w sieci i pomaga swoim fankom w zrzuceniu zbędnych kilogramów i zmotywowaniu ich do zadbania o sylwetkę. Kępka obecnie zajmuje się rozwojem swoich social mediów, a to może robić z każdego miejsca na ziemi. Nie dziwi więc fakt, że razem z partnerem zdecydowali się na wyprowadzkę z kraju.

Zakochani pochwalili się biletami i zapozowali razem na lotnisku. Okazało się, że nie jest to wycieczka a lot w jedną stronę. Od tej pory będą mieszkać na Sri Lance.

One way ticket. Decyzja podjęta. Przygodę czas zacząć (od pakowania…;)

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na zmiany w życiu Kasi. Wielu z nich nie ukrywa, że nieco zazdrości odważnej zmiany, a zdecydowana większość czeka na zdjęcia z egzotycznego rejonu.

Sri Lanka to państwo w Azji znajdujące się na wyspie Cejlon. Jest ona znana z plantacji herbaty i cynamonu. Nie brakuje tam pięknych piaszczystych plaż nad Oceanem Indyjskim. Uwagę przyciąga też bujna roślinność. Trzeba przyznać, że na miejsce wyprowadzki wybrali wyjątkowy urokliwy i ciepły region świata.


271449589_300614715361870_3369944851671975028_n
272252702_485173862946567_3581886988689157506_n (1)
All-ONS_491760-18_09_2008_Jesienna_Ramowka_MTV_fot_A_Wieczorkowska

Kasia Kępka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×