Katarzyna Kępka przeszła spektakularną metamorfozę. Ma figurę jak Anna Lewandowska

Katarzyna Kępka

Katarzyna Kępka

Kasia Kępka na prawie dekadę zniknęła z show-biznesu. Popularna prezenterka powróciła w wielkim stylu. Nieobecność w mediach wykorzystała znakomicie. Jej metamorfoza przyprawia o zawrót głowy. Kasia zrzuciła zbędne kilogramy i wyrzeźbiła ciało niczym Anna Lewandowska. Jak aktualnie wygląda Kasia Kępka?

Kasia Kępka była jedną z najbardziej lubianych prezenterek stacji muzycznych. Gwiazda skupiała na sobie uwagę przede wszystkim męskiej części publiczności. To wszystko ze względu na swoje pełne kobiece kształty. Obfite biodra i krągły biust były obiektem westchnień wielu panów, a seksapilu mogła, pozazdrość jej nie jedna koleżanka po fachu. W 2002 roku nagle zniknęła ze szklanego ekranu. Po zakończeniu programu Tylko Taniec. Got to Dance, który prowadziła wraz z Maciejem Dowborem, słuch po prezenterce zaginął.

Kasia Kępka: jak wygląda po metamorfozie

Okazuje się, że przez te kilka lat dziennikarka nie próżnowała. Po zniknięciu z show-biznesu podjęła jedna z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Za cel postawiła sobie utratę zbędnych kilogramów. Zaczęło się od drastycznej zmiany diety i wprowadzenia do swojego życia aktywności fizycznej. Nie była to dla niej łatwa przeprawa. Na początku starała się ćwiczyć sama, później skorzystała z usług trenera personalnego, z którym współpracuje do dzisiaj. Jak sama przyznaje ogromna praca nad sobą, zmieniła nie tylko jej sylwetkę, ale także podejście do świata i do życia. Gwiazda już nie zadręcza się wiecznymi dylematami dotyczącymi wyglądu. Zyskała ogromną pewność siebie i motywację do działania. Fitness stał się dla niej sposobem na życie, a nie drogą do idealnej sylwetki, a taką zdecydowanie może się już pochwalić.

View this post on Instagram

Tak, tak duże ???????? zamieniłam na takie z mniejszą ilością powietrza;)) ale poza tym ???????? absolutnie wszystko zmieniło się na lepsze:)) ???? ???? _____ Przede wszystkim, poczułam że jeśli chcemy, naprawdę możemy wszystko:) ???????? Zmienić pracę, życie, priorytety… Odważyć się działać… Dostałam +10 pkt do pewności siebie, uwierzyłam, że jeśli TO się udało, uda się i z resztą fantazji i marzeń. Uwolniłam się od „muszę schudnąć”, „muszę coś ze sobą zrobić”, „nie mam się w co ubrać”, „chyba przytyłam”, „muszę na dietę” – dopiero zdałam sobie sprawę jak to obciąża i zatruwa życie… ????????‍♀️ I pomyślałam sobie – chcę żeby wszyscy tak się poczuli!???????? Żeby byli zadowoleni z siebie, ze swojego ciała. Mieli energię, siłę do działania. Przestali marudzić. Widzieli świat w pozytywnych barwach. Mieli o jeden problem mniej:) #mymission _____ Jasne, że zadowolenie z życia, czy z siebie nie zależy wyłącznie od figury, nie to chcę tutaj powiedzieć, ale taka prosta zmiana (bo to jest proste – przysięgam) może pozytywnie wpłynąć na bardzo wiele aspektów naszego życia. Spodziewamy się schudnięcia 5 kg i lepszego samopoczucia po spojrzeniu w lustro a dostajemy w gratisie o wiele, wiele więcej???????????? #sprawdźto Naprawdę warto podjąć wyzwanie i wykonać pierwszy krok! #serioserio #seriously #przysiegamzeserio ______ To co? Kto zaczyna gym break przygodę? A kto tak jak ja, szedł tą drogą i odczuwa dodatkowe plusy posiadania „nowej” sylwetki????????????????????? ______ #motywacja #metamorfoza #newme #gymbreak #lepszytylepszyswiat @gymbreakpl #metamorfozazgymbreak #bodygoals #springgoals #olderbetter #jakwino #powergirl #betterlatethannever #betterthanever #zdrowystylzycia #healthybody #odchudzanie #zmiana #przemiana #newbody #newpower ????????????

A post shared by Katarzyna Kępka (@katarzyna_kepka) on

Podczas nieobecności medialnej prezenterka powitała na świecie swoją córkę. Ciążę przeszła niczym Anna Lewandowska, nadal nie odpuszczając sobie treningów. Kasia, dodając na instagramie zdjęcie, niemal sprzed dekady wywołała prawdziwą burzę. Fani nie mogą uwierzyć, że aż tak bardzo się zmieniła. Podziwiają również wielką determinację i siłę woli, a trzeba przyznać, że motywacją mogłaby obdzielić co najmniej kilka osób.

Przede wszystkim, poczułam że jeśli chcemy, naprawdę możemy wszystko:) Zmienić pracę, życie, priorytety… Odważyć się działać… Dostałam +10 pkt do pewności siebie, uwierzyłam, że jeśli TO się udało, uda się i z resztą fantazji i marzeń. Uwolniłam się od „muszę schudnąć”, „muszę coś ze sobą zrobić”, „nie mam się w co ubrać”, „chyba przytyłam”, „muszę na dietę” – dopiero zdałam sobie sprawę jak to obciąża i zatruwa życie… I pomyślałam sobie – chcę żeby wszyscy tak się poczuli!Żeby byli zadowoleni z siebie, ze swojego ciała. Mieli energię, siłę do działania. – podpisała swoje zdjęcie Kasia

Chociaż Kasia straciła nieco ze swoich kobiecych kształtów, to zdecydowanie woli siebie w mniejszym wydaniu. Wyrzeźbiony brzuch, smukłe uda i sportowa sylwetka stały się jej nowym znakiem rozpoznawczym. Jej profil to kopalnia zdjęć idealnie wyrzeźbionej figury.


Kasia Kępka

Kasia Kępka

Kasia Kępka

Kasia Kępka

Kasia Kępka

Kasia Kępka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×