Kasia Cichopek zapozowała z nowym partnerem, a po chwili obdarzyła go całusem. Jest młodszy i diabelsko przystojny!

Kasia Cichopek zapozowała z nowym partnerem

Kasia Cichopek zapozowała z nowym partnerem

Kasia Cichopek dodała na Instagramie kolejne zdjęcie. Zapozowała do niego z nowym partnerem. Ależ on jest przystojny! Kim jest ten mężczyzna?

Kasia Cichopek nie tylko spełnia się jako aktorka. Współprowadzi Pytanie na śniadanie i jest jurorką You Can Dance. Oprócz tego powierzono jej przeprowadzanie metamorfoz w nowym programie TVP Kobieta, Operacja aranżacja.

To projekt pod roboczym tytułem „Operacja aranżacja”. Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach. Tak jak większość kobiet lubię urządzać mieszkania i fajnie się ubierać, choć w kwestii wnętrz będę się słuchała naszego architekta — jakiś czas temu gospodyni show opowiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Sporo dzieje się też u niej w życiu prywatnym. Gwiazda telewizji publicznej rozwiodła się z Marcinem Hakielem. Później tabloidy i fani spekulowali o tym, że spotyka się ona z Maciejem Kurzajewskim, jednak plotki nigdy nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron. Dziś Kasia zamieściła za to zdjęcie z zupełnie innym przystojniakiem…

Kasia Cichopek zapozowała z nowym partnerem

Na wspólnym selfie widać prezenterkę i jej nowego kolegę, Jonatana Kilczewskiego, z którym prowadzi Operację aranżację. Obojgu wyraźnie dopisywał dobry humor. Cichopek rozpisała się w opisie ich wspólnego ujęcia:

Praca z @jonatankilczewski to czysta przyjemność. Dziś zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego odcinka. Metamorfoza wnętrza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ale to co liczy się dla mnie najbardziej, to uśmiech naszych bohaterów. Finały odcinków to mój ulubiony fragment programu, kiedy widzę łzy wzruszenia uczestników naszego programu. Pozdrawiamy Was serdecznie z planu Operacja Aranżacja a w niedziele zapraszamy na kolejny odcinek w @tvpkobieta.

Jonatan w sekcji komentarzy zwrócił się do koleżanki:

Uwielbiam, Ty wiesz — napisał.

Ona odpowiedziała mu dodając emotikonkę z całusem.

Kim jest Jonatan Kilczewski?

Kasia już jakiś czas temu przedstawiła Jonatana fanom, mówiąc w relacji:

Właśnie kręcę nowy program dla TVP Kobieta i już teraz oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana. Razem będziemy pracować. Jonatan jest architektem i będzie przeprowadzał metamorfozy pomieszczeń. Widziałam je już – są spektakularne.

Kilczewski ma 32 lata (jest więc o 7 lat młodszy od Cichopek), jest architektem i pojawiał się niegdyś w Dzień Dobry TVNNiestety nie wiemy, jaki jest jego status związku i czy aktualnie ma jakąś partnerkę. Na Instagramie jego profil śledzi ponad 5 tysięcy osób.

Jak podoba się wam nowy telewizyjny partner Kasi Cichopek?


Kasia Cichopek i Jonatan Kilczewski

Kasia Cichopek i Jonatan Kilczewski

Kasia Cichopek i Jonatan Kilczewski

Kasia Cichopek i Jonatan Kilczewski

Katarzyna Cichopek, Jonatan Kilczewski

Katarzyna Cichopek, Jonatan Kilczewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×