„Już teraz oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana”. Kasia Cichopek robiła co mogła, by nikt nie dowiedział się, że są tak blisko. Ale ciacho!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek w relacji na Instagramie zdradziła szczegóły nowego programu Operacja aranżacja. Z kim będzie pracować?

Kasia Cichopek zaczynała w show-biznesie jako aktorka, a dla setek tysięcy widzów na zawsze pozostanie Kingą Zduńską z M jak miłość. Rola w serialu otworzyła jej drogę do kariery. Podczas występów w Tańcu z Gwiazdami poznała przyszłego męża, Marcina Hakiela. Niestety ta relacja jest już przeszłością. Rodzice Adama i Heleny rozstali się po 17 latach związku. Każde z nich poszło w swoją stronę, ale oboje zapewniają, że dobro ich dzieci jest priorytetem.

O ile w życiu osobistym Cichopek jest ostatnio burzliwie, o tyle jej kariera nabrała szalonego tempa. W ostatnich latach TVP zaangażowała ją do pracy jako prowadzącą Pytanie na śniadanie, ale także pozwala jej sprawdzić się w konferansjerce. Teraz dodatkowo poprowadzi nowy program w TVP Kobieta Operacja aranżacja.

To projekt pod roboczym tytułem „Operacja aranżacja”. Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach. Tak jak większość kobiet lubię urządzać mieszkania i fajnie się ubierać, choć w kwestii wnętrz będę się słuchała naszego architekta — opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”.

Kilka szczegółów nowego projektu Cichopek zdradziła w relacji na Instagramie.

Katarzyna Cichopek zdradziła szczegóły nowego programu Operacja aranżacja

Katarzyna Cichopek poprowadzi wnętrzarski program Operacja aranżacja w TVP Kobieta. Na Instagramie opublikowała relację, w której pokazała, jak wyglądają kulisy show. Z szerokim uśmiechem na ustach mówiła:

Właśnie kręcę nowy program dla TVP Kobieta i już teraz oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana. Razem będziemy pracować. Jonatan jest architektem i będzie przeprowadzał metamorfozy pomieszczeń. Widziałam je już – są spektakularne.

Później wyznała, że chciałaby więcej opowiedzieć o programie, ale niestety nie może tego obecnie zrobić. Zdradziła jednak, że są już po nagraniach czwartego odcinka. Pokazała także filmik ze sklepu meblarsko-wnętrzarskiego, w którym były kręcone ujęcia do jej nowego programu.

Jesteście ciekawi efektów i będziecie oglądać Operację aranżację?


Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Kasia Cichopek - nowy program

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×