Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Oj, mogłaby udzielać porad za grube pieniądze

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek od lat błyszczy przed kamerami. A jakie ma wykształcenie? Zdziwicie się, gdy dowiecie kim jest z zawodu jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. 

Kasia Cichopek karierę w show-biznesie robi od ponad dwóch dekad. Sławę i zainteresowanie fanów przyniósł jej serial M jak Miłość. Tam od samego początku wciela się w postać Kingi Zduńskiej, a historia jej bohaterki jest jednym z głównych wątków telenoweli. Od tego momentu nie mogła narzekać na brak propozycji z branży. Zaczęła pojawiać się w najchętniej oglądanych programach i odnalazła się w roli prezenterki.

Po kilku latach kariery przed kamerami trafiła też na deski teatru. Najpierw szansę dał jej Emilian Kamiński, a później jej przyjaciółka Anna Mucha, która od niedawna jest też producentką. Kasia ma za sobą rolę w sztuce Przygoda z Ogrodnikiem, a jej popisy na scenie zostały ciepło przyjęte przez widzów.

Obecnie Kasia na stałe gra w M jak Miłość i jest związana z TVP. Prowadzi między innymi Pytanie na śniadanie, gdzie towarzyszy jej Maciej Kurzajewski. Przed kamerami radzi sobie jak ryba w wodzie, a jakie ma wykształcenie? To nic związanego z mediami.

Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek?

Kasia szybko wyrosła na jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Zapewniła jej to nie tylko rola w ulubionej polskiej telenoweli, ale także inne występy przed kamerami. Ostatnio miała okazję poprowadzić u boku swojego ukochanego Festiwal w Opolu, co, jak mówiła było jej zawodowym marzeniem. A jakie wykształcenie ma ulubienica widzów?

Kasia ukończyła LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Chociaż już wówczas miała za sobą pierwszą rolę, to nie wybrała studiów aktorskich. Gwiazda podjęła naukę na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Tam ukończyła kierunek – psychologię stosunków międzykulturowych.

Chyba to nie jest droga, którą bym chciała podążać. Zwłaszcza że nie studiowałam psychologii klinicznej i jestem bardziej od psychologii społecznej. Takie osoby raczej nie terapeutyzują. Aczkolwiek gdy robią dalej specjalizację, jak najbardziej jest to możliwe, więc też bym mogła – mówiła Kasia o swoim wykształceniu w rozmowie z Faktem.

Jak widać nie trzeba skończyć kierunkowej szkoły, aby zaistnieć i zrobić karierę w show-biznesie. Z takim zawodem jednak Kasia na pewno nie narzekałaby, gdy udzielała porad. Godzina sesji terapeutycznej potrafi naprawdę słono kosztować.

Kasia Cichopek o swoim wykształceniu

Kasia Cichopek jakiś czas temu udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Opowiedziała wówczas o tym, jak wykształcenie z zakresu psychologii pomaga jej w pracy przed kamerami, ale też w codziennym życiu.

Tak naprawdę nigdy nie zostawiłam psychologii. Cały czas się dokształcam, uwielbiam psychologię i czytam wiele książek psychologicznych i wplatam tę psychologię w swoje działania. Kiedyś w przeszłości napisałam książkę „Sexy Mama”, właśnie z myślą o tym, aby psychicznie pomagać dziewczynom, które się zmagają z różnymi problemami po ciąży. Potem powstał program telewizyjny.

Kasia nie ukrywa, że swoje doświadczenie wykorzystuje również w programie You Can Dance, gdzie ocenia nie zawsze najlepsze popisy kandydatów na tancerzy:

Dzisiaj wykorzystuję to swoje doświadczenie psychologiczne i swoją wiedzę właśnie w programie You Can Dance, łącząc to jednocześnie z moim doświadczeniem w macierzyństwie, bo sama jestem mamą dzieciaków dokładnie w tym samym wieku – mają 9 i 13 lat. Te dzieci są mi bliskie, dosłownie jak moje własne. Tak je traktuję.


Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek - Półfinał You Can Dance - Nowa generacja 2 (fot. KAPiF)

Kasia Cichopek - Półfinał You Can Dance - Nowa generacja 2 (fot. KAPiF)

Kasia Cichopek z nagrodą

Kasia Cichopek z nagrodą

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ach , aktorka marna i psycholog też .

  • Gość pisze:

   Marna aktoreczka jednej roli .psylog z niej żaden jeszcze gorszy.Zrobila ze swojego życia bajzel bagno wybitny to z Cipkowatej qorviszon burdel diva sprzedajaca publicznie brudy życia.Wyglad tez często infantylny ot dzidzia piernik przebrana nie ubrana.podskubana gęś.. te grube uda tłusty tylek eksponuje .Nie czym się u niej zachwycać.,Żadna gwiazda..uwieszona na Kurzajewskim,bardziej ona wpatrzona w niego niż odwrotnie..Dlaczego qorviszonow promuje TVP 2 ..to karygodne jeszcze im.placa.Ona głupia cwaniaczka jak ciopa infantylna Rozenkowa .wstyd ze TVN ,zatrudnia babe prymitywna prostaczka która tylko siebie lansuje reszta wiedzą itd leży I kwiczy.Kto to badziewne babsko Rozenkowa tak promuje..Zenada

  • GośćBohdan pisze:

   Każdy ma swoją drogę którą idzie czy w dobrym kierunku czas pokaże

 • Gość pisze:

  Marna uczennica . Teoria , teorią a w życiu pokazała na co ją stać . Nie mówiąc że wkręciła w całe to g … o religie , Patologia .

 • Gość pisze:

  Mgr psychologii to nie terapeuta. Do bycia terapeutą jest długa droga. Ta pani się na nią nie zdecydowała

 • Gość pisze:

  Pani Katarzyna z dziadkiem Maćkiem może udzielać porad jak rozwalić małżeństwa bądź jak oszukiwać innych.

  • Fana pisze:

   Jest za glupia.O jej inteligencji wskazuje parcie na szkło z dziadkiem.Nie wstydzi się dzieci i społeczeństwa.
   Skończyły się produkty do teklami to reklamuje jak należy wykorzystywać. Facetów i porzucać dzieci.Gdyby była odrobinę madrzjd,a nie zrobiłaby takiej krzywdy dzieciom.Pietno rozwodu zostanie co końca życia u nich..Ma Rodziców i Brata o podobnych poglądach.Po trupach do kasy.

 • Gość pisze:

  Cichodajka mogła by dawać wykłady jak podrywać dziadków i zdradzać męża.

  • GośćZOSIA pisze:

   TY GOSCIU zawsze ten durny komentarz ”’cichodajka” ubogie twoje slownictwo bo jedno i to samo piszesz….ty dajesz jawnie co dupku tepoto…..wszedzie jest cie pelno z tym hejtem …wycisz sie wreszcie Nie podoba to nie czytaj ”’Wyborcza” lepiej poczytaj

  • Gość pisze:

   Tak, na tym zna się jak mało kto 😂

 • Gość Nela pisze:

  Do pani psycholog o takiej reputacji raczej bym nie poszła. Zresztą ona nie zajmuje się terapią. Ale wiedząc, że Maciek wyższego wykształcenia nie posiada uważam, że ten związek udany nie będzie. On z tego powodu poniżał żonę, więc czemu nie miałby robić to Kasi, zwłaszcza że ona więcej zarabia.Jest zazdrosny o te sprawy.

 • Gość pisze:

  Jakby lekarz nie mialby praktyki to bylby lekarzem?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×