Kasia Cichopek w programach TVP sprytnie wykorzystuje umiejętności zdobyte na studiach! Wykształcenie gwiazdy zdziwi wielu [WIDEO]

Kasia Cichopek o wykształceniu

Kasia Cichopek o wykształceniu

Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek? Jakie studia skończyła? Gwiazda zdradziła Jastrząb Post, że nawet w codziennej pracy korzysta z umiejętności wyniesionych ze studiów. To dopiero niespodzianka.

Kasia Cichopek karierę w show-biznesie zaczęła w 2000 roku, gdy dostała rolę w M jak miłość. Postać Kingi Zduńskiej na początku miała być epizodyczna i pojawić się tylko w kilku odcinkach pierwszej serii. Producenci szybko jednak zweryfikowali swoją wizję, rozbudowując jej wątek. Spore grono widzów serialu właśnie dla Kasi włącza swoje odbiorniki.

O wielkiej sympatii odbiorców, jaką może poszczycić się Cichopek, świadczą jej liczne sukcesy zawodowe. Programy, które prowadzi, mają bardzo dobrą oglądalność, a w 2005 roku publiczność wygłosowała jej pierwsze miejsce w Tańcu z gwiazdami. W trakcie show prezenterka miała okazję rozwinąć swoje umiejętności, co zaprocentowało serią książek, płyt DVD, zajęć tanecznych pod jej przewodnictwem oraz reprezentowaniem Polski na pierwszej edycji Eurowizji Dance w 2007 roku.

Talent taneczny Kasi dostrzegli producenci You Can Dance, którzy obsadzili ją do roli jurorki. Okazuje się, że nie tylko te umiejętności wykorzystuje w swojej pracy. Bardzo przydatna okazała się wiedza, którą zdobyła na studiach.

Jakie wykształcenie ma Kasia Cichopek?

Mało kto wie, ale chociaż Kasia Cichopek w pracy z kamerą czuje się jak ryba w wodzie, to z wykształcenia jest… psychologiem. Gwiazda ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age. Swoją wiedzę chętnie wykorzystuje w praktyce, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Tak naprawdę nigdy nie zostawiłam psychologii. Cały czas się dokształcam, uwielbiam psychologię i czytam wiele książek psychologicznych i wplatam tę psychologię w swoje działania. Kiedyś w przeszłości napisałam książkę „Sexy Mama”, właśnie z myślą o tym, aby psychicznie pomagać dziewczynom, które się zmagają z różnymi problemami po ciąży. Potem powstał program telewizyjny.

Kasia nie ukrywa, że swoje doświadczenie wykorzystuje również w programie You Can Dance, gdzie ocenia nie zawsze najlepsze popisy kandydatów na tancerzy:

Dzisiaj wykorzystuję to swoje doświadczenie psychologiczne i swoją wiedzę właśnie w programie You Can Dance, łącząc to jednocześnie z moim doświadczeniem w macierzyństwie, bo sama jestem mamą dzieciaków dokładnie w tym samym wieku – mają 9 i 13 lat. Te dzieci są mi bliskie, dosłownie jak moje własne. Tak je traktuję.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×