Szukaj

Kasia Cerekwicka trafiła na pogotowie – rozbita głowa i połamane palce

Katarzyna Cerekwicka

Fotografia: ONS

Katarzyna Cerekwicka trafiła do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu oraz połamanymi palcami rąk! Piosenkarka obchodziła urodziny 17 marca, ale wygląda na to, że dopiero wczoraj wyprawiła z tej okazji imprezę.

Zobacz: Katarzyna Cerkwicka zdradziła, jaką stosuje dietę. Jak bardzo jest restrykcyjna?

Zabawa nie skończyła się dobrze. Artystka trafiła na pogotowie z rozbitą głową i połamanymi palcami. Relacja z feralnego wieczoru pojawiła na profilu gwiazdy:

Siedzę właśnie na pogotowiu po swojej imprezie urodzinowej. Nie potrafię zrozumieć aroganckiego zachowania władz o panach z karetki nie wspomnę. Nikt nic nie widział, nie słyszał a człowiek siedzi z rozbitą głową i połamanymi palcami tylko za to, że znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie! Skończy się jak zwykle umorzeniem śledztwa i wstrząśnieniem mózgu. Ale kogo to? Dobranoc i życzę wszystkim udanego weekendu oraz coraz większych podatków płaconych za życie w Stołecznym Mieście! 

Co się tak naprawdę stało? Czy wokalistka została zaatakowana przez kogoś na ulicy? A może jacyś niepożądani goście wtargnęli na jej imprezę? Tych informacji trudno doczytać się w tym wpisie. Mamy jednak nadzieję, że Kasi nic poważniejszego się nie stało i szybko wróci do formy. W końcu niebawem finał na żywo programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wokalistka jest jedną z uczestniczek. Oby do tego czasu poczuła się lepiej.

Katarzyna Cerekwicka

Fotografia: AKPA


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×