Szukaj

Big Brother: Wynik głosowania bez zaskoczeń, za to nominacje… Tego nikt się nie spodziewał!

Big Brother – wyniki głosowania i nominacje

Big Brother – wyniki głosowania i nominacje

Karolina Wnęk odpadła z Big Brothera

Karolina Wnęk odpadła z Big Brothera. W głosowaniu widzów przegrała z Justyną Żak i minimalnie z Łukaszem Darłakiem. Poznaliśmy także kolejnych nominowanych. Sprawdź, kogo mieszkańcy wytypowali do opuszczenia programu w kolejnym tygodniu.

Za nami trzeci tydzień zmagań uczestników Big Brothera. W tym czasie doszło do „wymiany” w obsadzie – z programu wyrzucono buńczucznego Macieja Borowicza, a na jego miejsce umieszczono rolniczkę Magdę Zając. Kolejny tydzień to także kolejne ogłoszenie wyników głosowania SMS, które w tym tygodniu wygrała Karolina Wnęk (zagłosowało na nią 45% widzów) i to ona musiała opuścić dom Wielkiego Brata.

Zostawiam w domu dużo pozytywnej energii i optymizmu. Brakowało mi bliskich, rodziny i chyba tyle. (…) Ten tydzień dużo mi dał, ale trochę się poddałam – wyznała Karolina po wyjściu z domu.

O pozostanie w reality-show walczyli również (po raz drugi z rzędu) Justyna Żak i Łukasz Darlak, którzy kolejno dostali: 12% i 43%.

Nominacje w Big Brotherze – czwarty tydzień

W niedzielę ogłoszono nominacje mieszkańców, którzy w programie na żywo przedstawili po dwóch kandydatów, z którymi nie chcą już spać pod jednym dachem. W tym tygodniu immunitet otrzymała Magda Zając, która do programu dołączyła w ciągu ostatniego tygodnia – uczestnicy nie mogli na nią głosować, chociaż ona wskazała swoje typy.

Najwięcej nominacji otrzymali Klaudia Marchewka i Radek Palacz – po 5. Poniżej szczegółowy wynik głosowania:

Przypomnijmy, że oprócz eliminacji Macieja, dotychczas program w ramach eliminacji opuścili Natalia Wróbel i Tomasz Urban, zaś dobrowolnie z domu wyprowadzili się Marlena Klimczyk i Daniel Barłóg.

Zobacz: Szokująca nagła przemiana wulgarnego Maćka z “Big Brothera”: “Czuję się zażenowany swoim zachowaniem”. Co za cudowne oświecenie!

Zobacz: Co tam się dzieje! Kolejny uczestnik rezygnuje z “Big Brothera”! Szykuje się odejście w atmosferze skandalu!

Zobacz: Co za wpadka! Wulgarna reakcja uczestnika na wyniki w “Big Brother na żywo”! Wszyscy to zobaczyli!


Karolina Wnęk jako trzecia opuściła Big Brothera

Karolina Wnęk jako trzecia opuściła Big Brothera

Karolina Wnęk przegrała w głosowaniu widzów Big Brothera

Karolina Wnęk przegrała w głosowaniu widzów Big Brothera

Klaudia Marchewska – Big Brother 2019

Klaudia Marchewska – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×