Szukaj

„Big Brother” z nową uczestniczką! Już na starcie nieźle namieszała – próbowała przemycić niedozwoloną substancję!

Magda Zając Big Brother kto to?

Magda Zając Big Brother kto to?

Magda Zając nowym uczestnikiem Big Brothera

Nowy uczestnik w Big Brotherze! Kim jest Magda Zając, która właśnie dołączyła do obsady programu? Ile ma lat, skąd pochodzi i czym się zajmuje? Wiemy już wszystko!

Stało się! Do domu Wielkiego Brata wprowadził się nowy uczestnik, a w zasadzie uczestniczka! Kim jest Magda Zając, rolniczka z powiatu chełmskiego, która zamierza nieźle namieszać?

Podczas rozmowy z Filipem Chajzerem, gdy uczestniczy przygotowywali dom na powitanie nowego mieszkańca, 27-latka z Roztocza k/Żmudzi wyznała, że jest pewna siebie, nie wszyscy ją lubią, ale liczy na wsparcie swoich wrogów. Dołączając do ekipy Big Brothera zostawiła 9-letnią córkę Wiktorię i swoją ukochaną klacz Lalę, za którą będzie szczególnie tęsknić. Na co dzień Zając pracuje w starostwie powiatowym i – jak sama zapewnia – będzie jej brakować znajomych z pracy.

Sieję na co dzień wszystkie rośliny typu rzepak, pszenica, czasem kukurydza. Mam 200 hektarów razem z tatą. W życiu jara mnie strzelectwo i jeździectwo.

Kobieta zaznaczyła, że jest otwarty na nowy związek:

Szukam pozytywnego wariata, żeby się nie nudzić.

Do willi Magda próbowała przemycić domową nalewkę. Chociaż celnicy ją zarekwirowali, to Wielki Brat wyraził zgodę na jej wniesienie w ramach „wkupnego”:

Taka tradycja – wypaliła Magda.

Magda została powitana przez mieszkańców jedynym dostępnym w domu piwem, którym podzieliła się ze współlokatorami. Już na starcie zapewniła, że musi żyć dobrze z Radosławem Palaczem, który – jak sam stwierdził – „rządzi w kuchni”. W pierwszych minutach bez problemu nawiązała kontakt z chłopakami i Klaudią Marchewką.

Jak myślicie – czy Magda Zając namiesza w Big Brotherze tak jak Maciej Borowicz czy będzie współlokatorką „do rany przyłóż” jak Marlena Klimczyk? Jedno jest pewne, będzie ciekawie!

Kto odpadł z Big Brothera?

Z Big Brothera dotychczas zrezygnowało dwóch uczestników (Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk), dwóch zostało wyeliminowanych w głosowaniu SMS przez widzów (Natalia Wróbel, Tomek Urban), a 1 osoba przymusowo zniknęła z obsady ze względu na złamanie zasad (Maciej Borowicz).

Zobacz: Szokująca nagła przemiana wulgarnego Maćka z “Big Brothera”: “Czuję się zażenowany swoim zachowaniem”. Co za cudowne oświecenie!

Zobacz: Co tam się dzieje! Kolejny uczestnik rezygnuje z “Big Brothera”! Szykuje się odejście w atmosferze skandalu!

Zobacz: Co za wpadka! Wulgarna reakcja uczestnika na wyniki w “Big Brother na żywo”! Wszyscy to zobaczyli!


Magda Zając w Big Brother – rolniczka z powiatu chełmskiego

Magda Zając w Big Brother – rolniczka z powiatu chełmskiego

Magda Zając nowym uczestnikiem Big Brothera

Magda Zając nowym uczestnikiem Big Brothera

Magdalena Zając w Big Brother

Magdalena Zając w Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×