Karolina Szostak w ciąży? Jedno zdjęcie wywołało masę spekulacji. Brzuszek w centrum uwagi

Plotki o ciąży Karoliny Szostak

Plotki o ciąży Karoliny Szostak

Karolina Szostak jest w ciąży? Ostatnie wyjścia na czerwony dywan sprawiły, że internet zapłonął od spekulacji. Wszystko przez ryzykowną stylizację!

Karolina Szostak jest jedną z twarzy telewizji Polsat. Już od lat przedstawia tam wiadomości sportowe. Jej popularność sprawiła, że fani interesują się też jej życiem prywatnym 47-latki.

Po rozstaniu z partnerem, które skomentowała w Vivie!, twierdząc, że to raczej nie wina pandemii, że jej relacja się rozpadła, powiedziała:

Myślę, że nie. Tak naprawdę nie wiem. Nie chce mi się tego analizować, to nie ma sensu. Wypalił się. Zabrakło kropki nad i. Może to nigdy nie była miłość? Może wszystko wcześniej się skończyło, a pandemia tylko wydłużyła agonię? – wyznała.

Dodaje również, że obecnie jest o wiele bardziej ostrożna w relacjach damsko-męskich.

Tych miłości nie było tak dużo, bo ja jestem długodystansowcem. Może to jest problem? Może ludzie powinni żyć w krótkich związkach? Ale to nie dla mnie. Jeśli trafię na odpowiednią osobę, mogę być z nią latami. Nie nudzę się. Jako 40-latka jestem ostrożniejsza, ale wciąż wierzę w pierwszy strzał. Spotykam kogoś i od razu wiem, że chcę z tym kimś być. Zawsze reagowałam intuicyjnie, emocjonalnie. Ale może potem staję się zbyt zachowawcza? Może za bardzo mi zależy, żeby się udało? Uważam, że w związku zawsze jedna osoba kocha bardziej – stwierdziła.

Od rozstania prezenterka Polsatu nie ujawniła, żeby jej serce mocniej zabiło, a raczej prowadzi życie singielki. Tym bardziej skrupulatnie fani przyglądają się jej sylwetce, zwłaszcza ostatnim, ryzykownym stylizacjom, twierdząc, że Szostak jest w ciąży!

Karolina Szostak jest w ciąży?

Karolina Szostak podczas kilku kolejnych eventów przykuwała stylizacjami. Najpierw zaryzykowała stylizacją na Gali Mistrzów Sportu. Jakiś czas potem postawiła na czerwień na Gali Tygodnika Piłka Nożna. Garnitur, który miała na sobie, przykuwał uwagę, ale obszerna marynarka wywołała dyskusję w sieci. Internauci podejrzewają, że albo gwiazda Polsatu zmaga się z efektem jojo po swojej spektakularnej metamorfozie, kiedy to schudła 30 kilogramów, albo ukrywa ciążę!

Nie da się ukryć, że w strategicznym miejscu marynarka zdaje się urywać krągłości, a także spodnie nie leżą tak, jak powinny.

Internauci komentują:

  • Te za duże marynarki nie dla pani figury, Karolino, chyba że coś pani ukrywa.
  • Pani Karolina w ciąży? Gratulować?
  • Zdecydowanie to jak jej się materiał bluzki i spodni układa ciążę sugeruje.
  • No chyba, że ciąża… – spekulują.

A wy co sądzicie na ten temat? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Karolina Szostak jest w ciąży?

Karolina Szostak jest w ciąży?

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Karolina Szostak - Gala Tygodnika Piłka Nożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×